Jaunumi

Keitijas Perijas “Prismatic” turneja būs viena no tehniski iespaidīgākajām 2015. gadā 25

Katy Perry, Arēna Rīga, 2015. gada 15. martā
Viena no pēdējo gadu aktuālākajām mūzikas zvaigznēm pasaulē, amerikāņu dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry), kas nākamā gada 15. martā koncertēs “Arēnā Rīga”, par jaunās turnejas “Prismatic World Tour” šoviem saņēmusi cildinošākās atsauksmes. “The Washington Post” raksta: “Koncertā ir tik daudz ko redzēt, ka tas dažbrīd šķiet neticami! Dejotāji, kas ģērbušies kā mirdzoši kareivji. Ģitāristi, kas no saviem instrumentiem šauj uguni. Gaisa akrobāti, kas izpilda cirka cienīgus un galvu reibinošus trikus. Uguns un daudz salūta! Un pati Keitija Perija, turoties pie baloniem, lido pāri skatītājiem. Pilnīgs neprāts pozitivā nozīmē!”.

Lasīt tālāk

Tallinā koncertēs Lenijs Kravics

Lenny Kravitz, Saku arēna, Tallina, 2014. gada 28. oktobrī
28. oktobrī Tallinas “Saku” arēnā ar jaunu šovu atgriezīsies amerikāņu rokzvaigzne un vairāku “Grammy” balvu laureāts Lenijs Kravics (Lenny Kravitz). Igaunijā mūziķis uzstāsies sava jaunākā albuma “Strut” popularizēšanas turnejas ietvaros un koncertā izpildīs gan jaunāko materiālu, gan savus lielākos hitus.

Lasīt tālāk

Rīgā izcilā dziedātāja Toma Džonsa koncerts 4

Tom Jones, Arēna Rīga, 2014. gada 26. jūnijā
Jau šovakar “Arēnā Rīga” uzstāsies leģendārais dziedātājs sers Toms Džonss (Tom Jones). Harismātiskais mūziķis skatītājus priecēs ar saviem lielākajiem hitiem, tostarp, “It’s Not Unusual”, “Delilah”, “Kiss”, “Sex Bomb”, kā arī izpildīs kompozīcijas no jaunākajiem, kritiķu izcili novērtētajiem albumiem “Spirit In The Room” un “Praise & Blame”.

Lasīt tālāk

Noderīga informācija Kings of Leon koncerta apmeklētājiem 8

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
Trešdien, 25. jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē notiks šīs vasaras vērienīgākais brīvdabas koncerts Baltijā, un ar savas karjeras iespaidīgākās koncerttūres šovu uzstāsies viena no populārākajām ASV rokgrupām Kings of Leon.

Lasīt tālāk

Jau pēc divām nedēļām Rīgā koncertēs Kings of Leon 1

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
Jau 25. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē savas karjeras vērienīgākās koncerttūres ietvaros šovu sniegs viena no populārākajām ASV rokgrupām Kings of Leon. Koncerta biļetes vēl nopērkamas “Biļešu Serviss” un “Ticketpro” kasēs, kā arī internetā. Stāvvietas biļetes cena - EUR 55.

Lasīt tālāk

Keitijas Perijas koncerta biļetes jau pārdošanā 29

Katy Perry, Arēna Rīga, 2015. gada 15. martā
Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Keitijas Perijas (Katy Perry) šovu, kas nākamā gada 15. martā norisināsies “Arēnā Rīga”. Keitija Perija Rīgā ieradīses savas jaunās turnejas “Prismatic World Tour” ietvaros un šis būs pieprasītās dziedātājas vienīgais koncerts Baltijā. Biļetes nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs.

Lasīt tālāk

Keitijas Perijas vienīgais koncerts Baltijā notiks Rīgā 23

Katy Perry, Arēna Rīga, 2015. gada 15. martā
Nākamā gada 15. martā “Arēnā Rīga” ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies viena no pēdējo gadu aktuālākajām mūzikas zvaigznēm, amerikāņu dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry). Jaunās koncerttūres šovs solās būt īpaši vērienīgs, skatuvei aizņemot gandrīz pusi no “Arēnas Rīga” laukuma, tādējādi stāvlaukumā būs pieejamas vien 2 400 stāvbiļetes, ierasto 4 500 vietā. Biļešu tirdzniecība sāksies visās Baltijas valstīs vienlaicīgi.

Lasīt tālāk

Kings of Leon koncerta īpašie viesi būs grupa The Horrors

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
ASV superzvaigznes Kings Of Leon gada lielākajā brīvdabas koncertā Baltijā 25. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē iesildīs viena no kritiķu visaugstāk vērtētajām 21. gadsimta britu rokgrupām The Horrors. Koncerta biļetes nopērkamas “Biļešu Serviss” un “Ticketpro” kasēs, kā arī internetā. Koncertā būs tikai stāvvietas, biļetes cena - EUR 55.

Lasīt tālāk

Jau otrdien Rīgā uzstāsies “Gogol Bordello”

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
Jau otrdien, 27. maijā, “Palladium” koncertzālē norisināsies čigānu pankroka apvienības “Gogol Bordello” koncerts. Koncertzāles “Palladium” durvis pasākuma apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 19.00. Koncerta iesildītāji, kataloniešu grupa no Barselonas “Che Sudaka”, uz skatuves kāps plkst. 19.40, bet “Gogol Bordello” uzstāšanās sāksies plkst. 21.00. Koncerts ir izpārdots un biļetes pie ieejas nebūs nopērkamas.

Lasīt tālāk

Šosestdien Rīgā uzstāsies Pīters Geibriels 2

Peter Gabriel, Arēna Rīga, 2014. gada 17. maijā
Jau šosestdien, 17. maijā, “Arēnā Rīga” turnejas “Back to Front” ietvaros uzstāsies izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels (Peter Gabriel). Koncerts ilgs vairāk nekā divas stundas un aptvers Geibriela karjeras izcilākās dziesmas, iekļaujot arī albumu “So” pilnā apmērā. Mūziķim uz skatuves pievienosies šī ieraksta pirmās koncerttūres oriģinālsastāvs.

Lasīt tālāk

Arēnā Rīga klātienē būs skatāms šovs “Ledus laikmets dzīvajā!” 1

Ledus laikmets dzīvajā!, Arēna Rīga, 2015. gada 23. – 25. janvārī
Nākamā gada sākumā no 23. līdz 25. janvārim “Arēnā Rīga” būs skatāms ledus šovs “Ledus laikmets dzīvajā! Mamuta piedzīvojums” (Ice Age Live! A Mammoth Adventure). Aizraujošo uzvedumu iemīlēs visa ģimene – tajā izmantoti komēdijas elementi, dejas, kung fu, oriģināla mūzika, gaisa akrobātika, neiedomājami kostīmi, elpu aizraujoši specefekti un, protams, pirmklasīga slidošana. Tas viss apvienots unikālā arēnas ledus šovā un noturēs auditoriju spriedzē no sākuma līdz beigām – jaunā stāstā, kas balstīts uz pirmajām četrām “Ledus laikmets” filmām.

Lasīt tālāk

Novembrī Tallinā uzstāsies zviedru duets “Roxette” 1

Roxette, Saku arēna, Tallina, 2014. gada 23. novembrī
23. novembrī Tallinas “Saku” arēnā koncertēs populārā zviedru grupa “Roxette”. Biļetes tagad pieejamas pārdošanā, to cena ir sākot no EUR 39. Biļetes uz koncertu nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!