Jaunumi

Tallinā uzstāsies izcilais Kanādas dziedātājs Maikls Bublē 1

Michael Bublé, Saku halle, Tallina, 2012. gada 21. aprīlī
Koncertaģentūra FBI paziņo, ka 2012. gada 21. aprīlī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā pirmo reizi uzstāsies trīskārtējais “Grammy” balvas ieguvējs, populārais Kanādas dziedātājs Maikls Bublē (Michael Bublé). Koncerts Tallinas “Saku” arēnā kļūs par vienīgo mākslinieka uzstāšanos Baltijas valstīs. Koncertā paredzētas tikai sēdvietas.

Lasīt tālāk

Izziņota vēl viena “Cirque du Soleil” papildizrāde 25. decembrī!

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
Ziemassvētku nedēļā gaidāmās “Cirque du Soleil” cirka izrādes izraisījušas milzīgu interesi un pateicoties lielajam pieprasījumam pēc biļetēm, izsludināta vēl viena papildizrāde - 25. decembra vakarā plkst. 19.00.

Lasīt tālāk

“Rammstein” uzsāk “Best Of” turneju un prezentē jaunu video

Rammstein, Arēna Rīga, 2012. gada 7. februārī
Pagājušajā nedēļā Vācijas industriālā roka giganti “Rammstein” uzsāka savu labāko dziesmu turneju “Made In Germany 1995 – 2011”, kuras ietvaros nākamā gada 7. februārī uzstāsies Latvijā.

Lasīt tālāk

Eltons Džons atgriezās Rīgā ar satriecošu koncertu 10300 skatītāju priekšā

Elton John, Arēna Rīga, 2011. gada 3. novembrī
3. novembrī “Arēnā Rīga” 10300 apmeklētāju priekšā uzstājās leģendārais mūziķis Eltons Džons. “Esmu priecīgs atgriezties Rīgā!” sacīja Eltons un sniedza aizkustinošu koncertu gandrīz trīs stundu garumā. Ar koncertu Rīgā Eltons atklāja savas turnejas Austrumeiropas posmu.

Lasīt tālāk

Eltona Džona koncerts šovakar sāksies plkst. 19.30!

Elton John, Arēna Rīga, 2011. gada 3. novembrī
Koncertaģentūra FBI informē, ka šovakar, 3. novembrī, “Arēnā Rīgā” notiks seškārtējā “Grammy” balvas ieguvēja, leģendārā dziedātāja un pianista Eltona Džona koncerts. Koncerta sākums paredzēts plkst. 19.30 un tas ilgs apmēram trīs stundas. Tirdzniecībā vēl pieejamas pēdējās sēdvietas uz Eltona Džona koncertu un tās maksā sākot no 25 latiem.

Lasīt tālāk

ASV rokgrupas “Thirty Seconds to Mars” kocertu Rīgā apmeklēja 7700 skatītāju 3

Thirty Seconds to Mars, Arēna Rīga, 2011. gada 2. novembrī
ASV rokgrupas “Thirty Seconds to Mars” koncertu, kas 2. novembrī notika “Arēnā Rīga”, apmeklēja 7700 skatītāju. Harizmātiskā solista Džareda Leto vadībā grupa sniedza enerģisku uzstāšanos, liekot publikai saprast ka “šis ir nevis skaties un sēdi, bet gan celies kājās un lēkā!” šovs.

Lasīt tālāk

Šovakar “Thirty Seconds to Mars” koncerts!

Thirty Seconds to Mars, Arēna Rīga, 2011. gada 2. novembrī
Koncertaģentūra FBI informē, ka jau šovakar, 2. novembrī, “Arēnā Rīga” uz skatuves kāps Džareds Leto ar grupu “Thirty Seconds to Mars”. Grupa Rīgā uzstāsies turnejas “Closer to the Edge” ietvaros un pēc grupas līdera Džareda Leto vārdiem klātesošos sagaidīs lielisks koncerts.

Lasīt tālāk

Tagad uz Eltona Džona koncertu pārdošānā tiek laistas papildu sēdvietas

Elton John, Arēna Rīga, 2011. gada 3. novembrī
Koncertaģentūra FBI informē, ka uz Eltona Džona koncertu, kas jau nākamo ceturtdien, 3. novembrī, norisināsies “Arēnā Rīga”, pārdošanā tiek laistas papildu sēdvietu biļetes sānu sektoros. Tagad tirdzniecībā pieejamas arī sēdvietu biļetes sekojošos 1. stāva sektoros: 101, 102, 114, 115 (biļetes cena Ls 35) un 301, 302, 316, 317 (biļetes cena Ls 25). Vēl pieejams arī neliels skaits sēdvietu LMT zonā un atbilstošās vietās zāles pretējā pusē par Ls 50, bet stāvbiļetes cena ir tikai Ls 25! Koncerta biļetes iespējams iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un interneta lapā www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

“Thirty Seconds to Mars” pirms Rīgas koncerta iesildīs somu grupa “TV OFF” 6

Thirty Seconds to Mars, Arēna Rīga, 2011. gada 2. novembrī
Koncertaģentūra FBI informē, ka amerikāņu rokgrupas “Thirty Seconds to Mars” koncertu 2. novembrī “Arēnā Rīga” iesildīs grupa no Somijas “TV OFF”. “Biļešu servisa” kasēs un interneta lapā www.bilesuserviss.lv vēl pieejamas pēdējās stāvbiļetes un tās maksā Ls 20, bet sēdvietas maksā Ls 25 un Ls 35.

Lasīt tālāk

Sveiks, koncertaģentūras FBI jaunās mājas lapas apmeklētāj! 1

Mēs esam kļuvuši daudz modernāki un interaktīvāki. Tas ir pilnīgi neticami, cik daudz iespēju paver jaunā FBI mājas lapa. Izpēti mūsu mājas lapu un pārliecinies, cik vienkārši un efektīgi tā strādā! Aicini to apskatīt arī savus draugus!

Lasīt tālāk

Izziņota cirka "Cirque Du Soleil" papildizrāde 25.decembrī 1

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
Saistībā ar lielo interesi par pasaulslavenā cirka “Cirque du Soleil” šova “Saltimbanco” izrādēm “Arēnas Rīga” amfiteātrī Ziemassvētku nedēļā, izsludināta papildizrāde, kas notiks 25. decembrī pa dienu. Jau ziņots, ka no 21. decembra ar vairākām izrādēm pirmo reizi Rīgā uzstāsies pasaulslavenais cirks “Cirque du Soleil”, piedāvājot savu slavenāko šovu “Saltimbanco”, kura izrādēs skatāmi augstākās klases akrobātu priekšnesumi un cirka māksla. Tagad skatītājiem ir dota iespēja apmeklēt vēl vienu izrādi, kas norisināsies pirmajos Ziemassvētkos - 25. decembrī pa dienu.

Lasīt tālāk

Pasaulslavenais “Cirque du Soleil” Ziemassvētku nedēļā Rīgā izrādīs priekšnesumus visai ģimenei

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
No 21. līdz 23. decembrim pirmo reizi Rīgā ieradīsies pasaulslavenais cirks “Cirque du Soleil” ar šovu “Saltimbanco”, kura izrādēs skatāmi augstākās klases akrobātu priekšnesumi un cirka māksla, lai Ziemassvētku nodēļā skatītājus “Arēnā Rīga” priecētu ar vairākām izrādēm. Pārsteidzošās “Saltimbanco” izrādes paredzētas visai ģimenei - no visjaunākajām atvasēm līdz pat vecvecākiem. Biļešu cena ir sākot no 16 latiem un tās jau tagad ir nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!