Jaunumi

“Rammstein” iesildītāji būs industriālā metāla grupa “Deathstars” no Zviedrijas

Rammstein, Arēna Rīga, 2012. gada 7. februārī
Vācijas superzvaigžņu “Rammstein” koncertu “Arēnā Rīga” 7. februārī iesildīs viena no komerciāli veiksmīgākajām Skandināvijas grupām “Deathstars”. Pēdējās biļetes uz “Rammstein” koncertu Rīgā vēl var paspēt nopirkt “Biļešu servisa” kasēs un interneta lapā www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

“Cirque du Soleil” ar 31000 skatītāju kļūst par apmeklētāko izklaides notikumu “Arēnas Rīga” vēsturē

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
Sešas “Cirque du Soleil” iestudējuma “Saltimbanco” viesizrādes “Arēnā Rīga” kopumā pulcējušas 31000 skatītāju un līdz ar to pasaulslavenā cirka šovs kļuvis par apmeklētāko izklaides pasākumu arēnas vēsturē. “Cirque du Soleil” ir arī apmeklētākais izklaides notikums Latvijā 2011. gadā - uz to tika pārdots visvairāk biļešu starp visiem izklaides pasākumiem.

Lasīt tālāk

Šovakar sākas “Cirque du Soleil” šova “Saltimbanco” viesizrādes Rīgā!

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
Sākot no šodienas, 21. decembra, Latvijas iedzīvotājiem pirmo reizi ir iespēja apmeklēt pasaulslavenā cirka “Cirque du Soleil” uzveduma “Saltimbanco” izrādes. Kopumā Kanādas cirks līdz pat 25. decembrim “Arēnā Rīga” izrādīs sešus “Saltimbanco” priekšnesumus. Katru izrādi vienlaikus varēs noskatīties aptuveni 5 500 cilvēku un tās notiks “Arēnas Rīga” amfiteātra konfigurācijā, kas nodrošina lielisku skatuves parredzamību no jebkuras vietas.

Lasīt tālāk

Sāk tirgot biļetes uz “Red Hot Chili Peppers” koncertu Tallinā

Red Hot Chili Peppers, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2012. gada 30. jūlijā
Šodien, 12. decembrī, interneta lapā www.ticketpro.lv uzsākta biļešu pārdošana uz amerikāņu rokgrupas “Red Hot Chili Peppers” koncertu, kas 30. jūlijā norisināsies Tallinas Dziesmu svētku estrādē. Vienīgi šonedēļ biļetes iespējams iegādāties par īpašu cenu - 35 latiem. Pēc tam biļete maksās Ls 39.

Lasīt tālāk

“Cirque du Soleil” izziņo jau trešo “Saltimbanco” papildizrādi Rīgā - 23.decembrī 15.00!

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
Pateicoties ievērojamai skatītāju interesei, izziņota jau trešā “Cirque du Soleil” uzveduma “Saltimbanco” papildizrāde. Izrāde notiks 23. decembrī pa dienu - plkst. 15:00. Tas nozīmē, ka kopumā Ziemassvētku nedēļā pasaulslavenais cirks “Cirque du Soleil” Latvijas skatītājus priecēs ar sešām “Saltimbanco” izrādēm. Šobrīd vislabākā vietu izvēle pieejama tieši uz papildizrādi 23. decembrī pl. 15:00.

Lasīt tālāk

“Red Hot Chili Peppers” koncertēs Tallinas Dziesmu svētku estrādē 3

Red Hot Chili Peppers, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2012. gada 30. jūlijā
Koncertaģentūra FBI paziņo, ka nākamā gada 30. jūlijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē koncertēs viena no veiksmīgākajām grupām rokmūzikas vēsturē “Red Hot Chili Peppers”. Biļetes uz “Red Hot Chili Peppers” Tallinas koncertu pārdošanā nonāks pirmdien, 12. decembrī, plkst. 10:00 rītā. Tās būs iespējams iegādāties tikai “Ticketpro” interneta lapā www.ticketpro.lv.

Lasīt tālāk

Tallinā uzstāsies izcilais Kanādas dziedātājs Maikls Bublē 1

Michael Bublé, Saku halle, Tallina, 2012. gada 21. aprīlī
Koncertaģentūra FBI paziņo, ka 2012. gada 21. aprīlī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā pirmo reizi uzstāsies trīskārtējais “Grammy” balvas ieguvējs, populārais Kanādas dziedātājs Maikls Bublē (Michael Bublé). Koncerts Tallinas “Saku” arēnā kļūs par vienīgo mākslinieka uzstāšanos Baltijas valstīs. Koncertā paredzētas tikai sēdvietas.

Lasīt tālāk

Izziņota vēl viena “Cirque du Soleil” papildizrāde 25. decembrī!

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
Ziemassvētku nedēļā gaidāmās “Cirque du Soleil” cirka izrādes izraisījušas milzīgu interesi un pateicoties lielajam pieprasījumam pēc biļetēm, izsludināta vēl viena papildizrāde - 25. decembra vakarā plkst. 19.00.

Lasīt tālāk

“Rammstein” uzsāk “Best Of” turneju un prezentē jaunu video

Rammstein, Arēna Rīga, 2012. gada 7. februārī
Pagājušajā nedēļā Vācijas industriālā roka giganti “Rammstein” uzsāka savu labāko dziesmu turneju “Made In Germany 1995 – 2011”, kuras ietvaros nākamā gada 7. februārī uzstāsies Latvijā.

Lasīt tālāk

Eltons Džons atgriezās Rīgā ar satriecošu koncertu 10300 skatītāju priekšā

Elton John, Arēna Rīga, 2011. gada 3. novembrī
3. novembrī “Arēnā Rīga” 10300 apmeklētāju priekšā uzstājās leģendārais mūziķis Eltons Džons. “Esmu priecīgs atgriezties Rīgā!” sacīja Eltons un sniedza aizkustinošu koncertu gandrīz trīs stundu garumā. Ar koncertu Rīgā Eltons atklāja savas turnejas Austrumeiropas posmu.

Lasīt tālāk

Eltona Džona koncerts šovakar sāksies plkst. 19.30!

Elton John, Arēna Rīga, 2011. gada 3. novembrī
Koncertaģentūra FBI informē, ka šovakar, 3. novembrī, “Arēnā Rīgā” notiks seškārtējā “Grammy” balvas ieguvēja, leģendārā dziedātāja un pianista Eltona Džona koncerts. Koncerta sākums paredzēts plkst. 19.30 un tas ilgs apmēram trīs stundas. Tirdzniecībā vēl pieejamas pēdējās sēdvietas uz Eltona Džona koncertu un tās maksā sākot no 25 latiem.

Lasīt tālāk

ASV rokgrupas “Thirty Seconds to Mars” kocertu Rīgā apmeklēja 7700 skatītāju 3

Thirty Seconds to Mars, Arēna Rīga, 2011. gada 2. novembrī
ASV rokgrupas “Thirty Seconds to Mars” koncertu, kas 2. novembrī notika “Arēnā Rīga”, apmeklēja 7700 skatītāju. Harizmātiskā solista Džareda Leto vadībā grupa sniedza enerģisku uzstāšanos, liekot publikai saprast ka “šis ir nevis skaties un sēdi, bet gan celies kājās un lēkā!” šovs.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!