Jaunumi

Žans Mišels Žārs uzstāsies Tallinā “Electronica” pasaules koncerttūres laikā

Jean-Michel Jarre, Saku arēna Tallinā, 2016. gada 2. novembrī
Elektroniskās mūzikas krusttēvs Žans Mišels Žārs (Jean-Michel Jarre) pēc sešu gadu pārtraukuma ir atgriezies uz lielās skatuves, lai mūzikas cienītājiem piedāvātu neaizmirstamu šovu. Pasaules koncerttūre “Electronica” sāksies Eiropā šī gada oktobrī, un tās ietvaros 2. novembrī mūziķis sniegs koncertu Tallinas “Saku” arēnā Igaunijā.

Lasīt tālāk

Jau ceturtdien Rīgā uzstāsies Meraija Kerija

Mariah Carey, Arēna Rīga, 2016. gada 7. aprīlī
Jau šoceturtdien “Arēnā Rīga” uzstāsies izcilā vokāliste un soulmūzikas leģenda Meraija Kerija (Mariah Carey). Mūziķe kabarē tradīcijās ieturētajā šovā izpildīs savas karjeras lielākos hitus, starp kuriem ir ir tādas dziesmas kā “Without You”, “Hero”, “My All”, “Always Be My Baby”,“We Belong Together”. No plkst. 19.45 koncertu ar DJ setu iesildīs Markus Riva, bet Meraija Kerija uz skatuves kāps aptuveni plkst. 21.00.

Lasīt tālāk

Meraija Kerija sāk Eiropas koncerttūri un jau 7. aprīlī uzstāsies Latvijā

Mariah Carey, Arēna Rīga, 2016. gada 7. aprīlī
Jau pēc dažām nedēļām, 7. aprīlī, “Arēnā Rīga” uzstāsies dīva starp dīvām, soulmūzikas leģenda un mūzikas ikona Meraija Kerija (Mariah Carey). Mūziķe šonedēļ Glāzgovā uzsāka savu Eiropas koncerttūri “Sweet Sweet Fantasy”, kuras ietvaros sniegs 23 arēnas šovus, izpildot savas karjeras lielākos hitus.

Lasīt tālāk

“Summerburst” izziņo festivāla galvenos māksliniekus: David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Alesso, Afrojack, Kygo, Steve Angello, Alan Walker

Summerburst festivāls, Viņģa parks Viļņā, 2016. gada 11. – 12. jūnijā
Paziņoti galvenie izpildītāji, kas satricinās šīs vasaras pirmo mūzikas festivālu “Summerburst”, kurš jau 11. un 12. jūnijā norisināsies Viņģa parkā Viļņā. Jau ziņots, ka “Summerburst” uzstāsies David Guetta un Kygo. Galveno mākslinieku statusā viņiem pievienosies Dimitri Vegas & Like Mike, Afrojack, Alesso, Steve Angello, Alan Walker, kopumā vairāk nekā 20 spilgtākās deju mūzikas zvaigznes no visas pasaules.

Lasīt tālāk

Atcelti Dženetas Džeksones koncerti Igaunijā un Lietuvā

Janet Jackson, Saku arēna, Tallina, 2016. gada 23. aprīlī
Atcelti 22. aprīlī Kauņā un 23. aprīlī Tallinā paredzētie Dženetas Džeksones (Janet Jackson) koncerti. Atceltas arī mūziķes pārējās uzstāšanās Eiropā. Tā kā nav piedāvāti citi koncertu datumi, biļešu īpašnieki tiek aicināti biļetes atgriezt SIA “Biļešu serviss”.

Lasīt tālāk

“Nickelback” uzstāsies Lietuvā ar vienīgo koncertu Baltijā

Nickelback, Kauņas Žalgiris arēna, 2016. gada 10. septembrī
Viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām “Nickelback” 10. septembrī uzstāsies modernajā Kauņas “Žalgiris” arēnā savas vērienīgās Eiropas turnejas ietvaros. Šī būs grupas desmitā koncerttūre, un tās rudens cēliena laikā “Nickelback” Eiropā plāno koncertēt vairāk nekā 30 pilsētās, tostarp Kauņā.

Lasīt tālāk

Tallinā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies “Manic Street Preachers”

Manic Street Preachers, Nordea koncertzāle Tallinā, 2016. gada 18. aprīlī
Jau 18. aprīlī Tallinas modernajā koncertzālē “Nordea” vienīgo koncertu Baltijā sniegs viena no pēdējo desmitgažu populārākajām britu rokgrupām “Manic Street Preachers”. Grupa dosies turnejā, lai atzīmētu sava slavenā albuma “Everything Must Go” divdesmit gadu jubileju.

Lasīt tālāk

Ar unikālu 360 grādu šovu Rīgā uzstāsies “Muse” 17

Muse, Arēna Rīga, 2016. gada 16. jūnijā
Šovasar Rīgā uzstāsies viena no mūsdienu ievērojamākajām koncertgrupām “Muse” un sniegs vēl nepieredzētu 360 grādu šovu, skatuvei atrodoties zāles vidū. Koncerts notiks 16. jūnijā “Arēnā Rīga”.

Lasīt tālāk

Sākta Meraijas Kerijas koncerta biļešu tirdzniecība 1

Mariah Carey, Arēna Rīga, 2016. gada 7. aprīlī
Šodien uzsākta biļešu tirdzniecība uz pasaulslavenās dīvas un iespaidīgā vokāla īpašnieces Meraijas Kerijas (Mariah Carey) koncertu, kas jau 7. aprīlī norisināsies “Arēnā Rīga”. Mūziķe nav uzstājusies Eiropā kopš 2003. gada, kas padara viņas gaidāmo koncerttūri “Sweet Sweet Fantasy” par īpašu un ilgi gaidītu. Plānotajā Eiropas koncertturnejā pieprasītā dziedātāja sniegs vismaz 23 arēnas šovus.

Lasīt tālāk

Meraija Kerija, starptautiska zvaigzne un dīva starp dīvām, uzstāsies Eiropā pirmoreiz 13 gadu laikā! 2

Mariah Carey, Arēna Rīga, 2016. gada 7. aprīlī
Jau pavasarī, 7. aprīlī, “Arēnā Rīga” uzstāsies fenomenālas balss īpašniece un viena no visu laiku veiksmīgākajām dziedātājām Meraija Kerija (Mariah Carey). Mūziķe nav uzstājusies Eiropā kopš 2003. gada, kas padara viņas gaidāmo koncerttūri “Sweet Sweet Fantasy” par īpašu un ilgi gaidītu notikumu. Viņas koncertprogramma Lasvegasā ir izpārdota katru vakaru, nupat dziedātāja saņēma arī zvaigzni Holivudas Slavas alejā.

Lasīt tālāk

Ar lielāko koncertu grupas vēsturē Tallinas arēnā uzstāsies “Ewert and The Two Dragons”

Ewert and The Two Dragons, Saku arēna Tallinā, 2016. gada 22. martā
22. martā Tallinas “Saku” arēnā ar savu līdz šim lielāko solo koncertu uzstāsies “Ewert and The Two Dragons”. Grupas dalībnieki sola šovu ar iespaidīgu skatuvi un jaunākajām tehnoloģijām skaņu un gaismu risinājumos.

Lasīt tālāk

Tallinas estrādē uzstāsies “Queen” un Ādams Lamberts 1

Queen + Adam Lambert, Tallinas estrāde, 2016. gada 5. jūnijā
5. jūnijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē ar grandiozu šovu uzstāsies viena no slavenākajām rokmūzikas apvienībām “Queen” un Ādams Lamberts (Adam Lambert). Šī būs īpaša diena, jo tas būs mūziķu vienīgais koncerts mūsu reģionā. “Queen” oriģinālā sastāva dalībniekiem uz skatuves pievienosies Ādams Lamberts. Kā Braiens Mejs (Brian May) paskaidroja presei: “Tas ir tuvākais, ko jebkad baudīsiet no “Queen”, gluži kā vecajos - labajos laikos”.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!