Jaunumi

Jau otrdien Rīgā uzstāsies “Gogol Bordello”

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
Jau otrdien, 27. maijā, “Palladium” koncertzālē norisināsies čigānu pankroka apvienības “Gogol Bordello” koncerts. Koncertzāles “Palladium” durvis pasākuma apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 19.00. Koncerta iesildītāji, kataloniešu grupa no Barselonas “Che Sudaka”, uz skatuves kāps plkst. 19.40, bet “Gogol Bordello” uzstāšanās sāksies plkst. 21.00. Koncerts ir izpārdots un biļetes pie ieejas nebūs nopērkamas.

Lasīt tālāk

Šosestdien Rīgā uzstāsies Pīters Geibriels 2

Peter Gabriel, Arēna Rīga, 2014. gada 17. maijā
Jau šosestdien, 17. maijā, “Arēnā Rīga” turnejas “Back to Front” ietvaros uzstāsies izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels (Peter Gabriel). Koncerts ilgs vairāk nekā divas stundas un aptvers Geibriela karjeras izcilākās dziesmas, iekļaujot arī albumu “So” pilnā apmērā. Mūziķim uz skatuves pievienosies šī ieraksta pirmās koncerttūres oriģinālsastāvs.

Lasīt tālāk

Arēnā Rīga klātienē būs skatāms šovs “Ledus laikmets dzīvajā!” 1

Ledus laikmets dzīvajā!, Arēna Rīga, 2015. gada 23. – 25. janvārī
Nākamā gada sākumā no 23. līdz 25. janvārim “Arēnā Rīga” būs skatāms ledus šovs “Ledus laikmets dzīvajā! Mamuta piedzīvojums” (Ice Age Live! A Mammoth Adventure). Aizraujošo uzvedumu iemīlēs visa ģimene – tajā izmantoti komēdijas elementi, dejas, kung fu, oriģināla mūzika, gaisa akrobātika, neiedomājami kostīmi, elpu aizraujoši specefekti un, protams, pirmklasīga slidošana. Tas viss apvienots unikālā arēnas ledus šovā un noturēs auditoriju spriedzē no sākuma līdz beigām – jaunā stāstā, kas balstīts uz pirmajām četrām “Ledus laikmets” filmām.

Lasīt tālāk

Novembrī Tallinā uzstāsies zviedru duets “Roxette” 1

Roxette, Saku arēna, Tallina, 2014. gada 23. novembrī
23. novembrī Tallinas “Saku” arēnā koncertēs populārā zviedru grupa “Roxette”. Biļetes tagad pieejamas pārdošanā, to cena ir sākot no EUR 39. Biļetes uz koncertu nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs.

Lasīt tālāk

Tallinā koncertēs leģendārais rokmūziķis Roberts Plānts

Robert Plant, Saku arēna, Tallina, 2014. gada 16. jūnijā
16. jūnijā Igaunijā, Tallinas “Saku” arēnā, kopā ar savu jauno apvienību “The Sensational Space Shifters” uzstāsies britu dziedātājs, leģendārās kulta grupas “Led Zeppelin” solists Roberts Plānts (Robert Plant). Koncertā Tallinā Roberts Plānts izpildīs gan labi pazīstamas solo kompozīcijas, gan dziesmas no “Led Zeppelin” zelta fonda. Biļetes uz Roberta Plānta koncertu nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs.

Lasīt tālāk

Pīters Geibriels uzņemts Rokenrola slavas zālē

Peter Gabriel, Arēna Rīga, 2014. gada 17. maijā
Izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels (Peter Gabriel) vakar oficiālā ceremonijā uzņemts Rokenrola slavas zālē arī kā solomākslinieks, kopā ar tādām leģendām kā “Nirvana” un Brūsa Springstīna (Bruce Springsteen) grupu “E Street Band”. Jau 17. maijā muzikālais ģēnijs Geibriels ar koncertu uzstāsies “Arēnā Rīga”. Koncertā būs tikai sēdvietas. Biļetes maksā no EUR 35.57.

Lasīt tālāk

Pārdošanā biļetes uz šovu “Brit Floyd” - veltījumu leģendārajiem “Pink Floyd” 2

Brit Floyd - veltījums Pink Floyd, Palladium koncertzāle, 2014. gada 2. oktobrī
Tagad publiskajā pārdošanā pieejamas biļetes uz šovu “Brit Floyd” - veltījumu leģendārajiem “Pink Floyd”, kas 2. oktobrī norisināsies koncertzālē “Palladium”. Klātesošie varēs baudīt iespaidīgu koncertu ar mūziku no visiem četrpadsmit grupas “Pink Floyd” albumiem žilbinoša gaismu un lāzeru šova pavadījumā. Biļetes uz koncertu pieejamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies “Brit Floyd” - pasaulē labākais “Pink Floyd” šovs 2

Brit Floyd - veltījums Pink Floyd, Palladium koncertzāle, 2014. gada 2. oktobrī
2. oktobrī koncertzālē “Palladium” būs skatāms pasaulē labākais “Pink Floyd” šovs - “Brit Floyd”. Klātesošie varēs baudīt iespaidīgu koncertu ar mūziku no visiem četrpadsmit grupas “Pink Floyd” albumiem žilbinoša gaismu un lāzeru šova pavadījumā.

Lasīt tālāk

Sākas biļešu pārdošana uz Kailijas Minogas šovu Rīgā

Kylie Minogue, Arēna Rīga, 2014. gada 2. novembrī
Šodien uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz Kailijas Minogas (Kylie Minogue) šovu, kas 2. novembrī notiks “Arēnā Rīga”. Dziedātāja Rīgā ieradīsies Eiropas koncertturnejas “Kiss Me Once” ietvaros, skatītājus priecējot gan ar jaunāko materiālu, gan savas muzikālās karjeras lielākajiem hitiem. Abi iepriekšējie dziedātājas koncerti Rīgā bija izpārdoti, un šovi pārsteidza ar vērienu un krāšņumu.

Lasīt tālāk

Rīgā ar jaunu šovu atgriežas Kailija Minoga

Kylie Minogue, Arēna Rīga, 2014. gada 2. novembrī
2. novembrī “Arēnā Rīga” ar iespaidīgu šovu atgriezīsies popmūzikas princese Kailija Minoga (Kylie Minogue). Abi iepriekšējie dziedātājas koncerti Rīgā bija izpārdoti, un šovi pārsteidza ar vērienu un krāšņumu. “Kiss Me Once” koncertturneja tiks atklāta Lielbritānijā un kopumā dziedātāja sniegs 31 šovu 15 valstīs.

Lasīt tālāk

“Gogol Bordello” koncerts notiks 27.maijā

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
“Gogol Bordello” ir izdevies pārplānot martā paredzētos koncertus, kas tika pārcelti grupas dalībnieka Pedro Erazo gūtās traumas dēļ. Čigānu pankroka apvienība uzstāsies Rīgā, “Palladium” koncertzālē, 27. maijā. Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas.

Lasīt tālāk

Pārcelta “Gogol Bordello” uzstāšanās Rīgā

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
Grupa spiesta pārplānot visus martā paredzētos Eiropas turnejas koncertus, jo tās dalībnieks Pedro Eraso (Pedro Erazo) lauzis roku. Pašreiz noris darbs pie jaunu koncertu datumu apstiprināšanas, lai jau drīzumā “Gogol Bordello” varētu paziņot jaunu uzstāšanās laiku. Biļešu īpašnieki tiek aicināti saglabāt esošās biļetes, jo tās būs derīgas jaunajā norises datumā.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!