Jaunumi

“Depeche Mode” uzstājās 12 300 skatītājiem izpārdotā “Arēnā Rīga” 11

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2014. gada 2. martā
Svētdien, 2. martā, britu apvienība “Depeche Mode” sniedza vizuāli un emocionāli piesātinātu koncertu izpārdotā “Arēnā Rīga”. Slavenā fotogrāfa un filmu režisora Antona Korbeina (Anton Corbijn) veidoto projekciju pavadījumā grupa 12 300 klātesošos aizveda muzikālā ceļojumā cauri savai vairāk nekā 30 gadus ilgajai karjerai.

Lasīt tālāk

Šosvētdien Rīgā uzstāsies “Depeche Mode”

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2014. gada 2. martā
Gaidīšana ir galā, un jau šosvētdien, 2. martā, “Arēnā Rīga” uzstāsies slavenā britu apvienība “Depeche Mode”. “Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau plkst. 18.00. Koncerta iesildītāji, dāņu muzikālais projekts “Choir Of Young Believers”, uz skatuves kāps plkst. 19.30. “Depeche Mode” uzstāšanās sāksies plkst. 20.30.

Lasīt tālāk

Atcelta Rasela Brenda uzstāšanās Rīgā

Russell Brand, Rīgas Kongresu nams, 2014. gada 22. februārī
22. februārī paredzētā Rasela Brenda (Russell Brand) uzstāšanās ir atcelta. Personīgu iemeslu dēļ Rasels Brends spiests atcelt savu uzstāšanos arī vairākās citās Eiropas pilsētās. Biļešu īpašnieki varēs atgriezt biļetes no 17. februāra.

Lasīt tālāk

Kings of Leon Rīgā sniegs gada vērienīgāko koncertu Baltijā 6

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
25. jūnijā Rīgā, Mežaparka estrādē, ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies ASV roka superzvaigznes Kings of Leon. Šis būs gada vērienīgākais brīvdabas šovs un viens no centrālajiem muzikālajiem notikumiem reģionā. Biļetes publiskajā tirdzniecībā pieejamas no 14. februāra, bet iepriekšpārdošanā jau no otrdienas, 11. februāra.

Lasīt tālāk

Biļetes uz Toma Džonsa koncertu tagad pārdošanā 3

Tom Jones, Arēna Rīga, 2014. gada 26. jūnijā
Tagad pārdošanā pieejamas biļetes uz sera Toma Džonsa (Tom Jones) koncertu, kas 26. jūnijā norisināsies “Arēnā Rīga”. Harismātiskais mūziķis skatītājus priecēs ar saviem labākajiem hitiem, tostarp, “It’s Not Unusual”, “What's New Pussycat”, “Delilah”, “She's a Lady”, “Kiss”, “Sex Bomb”, kā arī izpildīs kompozīcijas no jaunākajiem, kritiķu izcili novērtētajiem albumiem “Spirit In The Room” un “Praise & Blame”.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies leģendārais dziedātājs Toms Džonss 1

Tom Jones, Arēna Rīga, 2014. gada 26. jūnijā
Šovasar, 26. jūnijā, “Arēnā Rīga” uzstāsies leģendārais dziedātājs sers Toms Džonss (Tom Jones). Unikālās vokālās dotības, talants un harismātiskā personība mūziķi padarījusi par vienu no respektētākajiem, mīlētākajiem un novērtētākajiem māksliniekiem mūsdienu populārajā mūzikā.

Lasīt tālāk

Sākta “Gogol Bordello” koncerta biļešu tirdzniecība

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
Tagad pārdošanā pieejamas biļetes uz pasaulslavenās čigānu pankroka grupas “Gogol Bordello” koncertu, kas 25. martā notiks “Palladium” koncertzālē. Biļetes nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs. Biļešu cena - Ls 25.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies čigānu pankroka grupa “Gogol Bordello” 7

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
Nākamā gada 25. martā “Palladium” koncertzālē uzstāsies pasaulslavenā čigānu pankroka grupa “Gogol Bordello”. Ar savu neatkārtojamo stilu, kurā čigānu mūzikas tradicionālie instrumenti akardeons un vijole tiek jaukti kopā ar pankroka elementiem, “Gogol Bordello” ieguvuši plašu atzinību un nedalītu publikas mīlestību.

Lasīt tālāk

Pītera Geibriela koncerta biļetes tagad pārdošanā 5

Peter Gabriel, Arēna Rīga, 2014. gada 17. maijā
Tagad pārdošanā pieejamas biļetes uz Pītera Geibriela (Peter Gabriel) koncertu “Arēnā Rīga”. Izcilais mūziķis Latvijā viesosies nākamā gada 17. maijā turnejas “Back to Front” ietvaros. Biļetes nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs.

Lasīt tālāk

Arēnā Rīga 17. maijā uzstāsies Pīters Geibriels 8

Peter Gabriel, Arēna Rīga, 2014. gada 17. maijā
Koncertaģentūra FBI apstiprina, ka Latvijā uzstāsies izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels (Peter Gabriel). Muzikālais ģēnijs koncertēs “Arēnā Rīga” nākamā gada 17. maijā.

Lasīt tālāk

Biļetes uz Rasela Brenda komēdijas šovu tagad pārdošanā 3

Russell Brand, Rīgas Kongresu nams, 2014. gada 22. februārī
Uzsākta biļešu tirdzniecība uz angļu komiķa Rasela Brenda (Russell Brand) šovu, kas 22. februārī notiks Rīgas Kongresu namā. Biļetes uz Rasela Brenda stand-up komēdiju nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs. Biļešu cenas - no Ls 18.

Lasīt tālāk

Ar komēdijas šovu Rīgā uzstāsies britu zvaigzne Rasels Brends 1

Russell Brand, Rīgas Kongresu nams, 2014. gada 22. februārī
22. februārī Rīgas Kongresu namā uzstāsies angļu komiķis, aktieris, dziedātājs, rakstnieks, radio un TV raidījumu vadītājs Rasels Brends (Russell Brand). Rīgā mākslinieks viesosies savas pasaules turnejas “Messiah Complex” ietvaros. Šī stand-up komēdija veltīta tādām vēsturiskām personībām kā Če Gevara, Gandijs un Malkolms X, turklāt komiķis, nebaidoties iekulties kārtējā skandālā, sola arī pieminēt Jēzu Kristu un Hitleru.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!