Jaunumi

Kings of Leon Rīgā sniegs gada vērienīgāko koncertu Baltijā 6

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
25. jūnijā Rīgā, Mežaparka estrādē, ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies ASV roka superzvaigznes Kings of Leon. Šis būs gada vērienīgākais brīvdabas šovs un viens no centrālajiem muzikālajiem notikumiem reģionā. Biļetes publiskajā tirdzniecībā pieejamas no 14. februāra, bet iepriekšpārdošanā jau no otrdienas, 11. februāra.

Lasīt tālāk

Biļetes uz Toma Džonsa koncertu tagad pārdošanā 3

Tom Jones, Arēna Rīga, 2014. gada 26. jūnijā
Tagad pārdošanā pieejamas biļetes uz sera Toma Džonsa (Tom Jones) koncertu, kas 26. jūnijā norisināsies “Arēnā Rīga”. Harismātiskais mūziķis skatītājus priecēs ar saviem labākajiem hitiem, tostarp, “It’s Not Unusual”, “What's New Pussycat”, “Delilah”, “She's a Lady”, “Kiss”, “Sex Bomb”, kā arī izpildīs kompozīcijas no jaunākajiem, kritiķu izcili novērtētajiem albumiem “Spirit In The Room” un “Praise & Blame”.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies leģendārais dziedātājs Toms Džonss 1

Tom Jones, Arēna Rīga, 2014. gada 26. jūnijā
Šovasar, 26. jūnijā, “Arēnā Rīga” uzstāsies leģendārais dziedātājs sers Toms Džonss (Tom Jones). Unikālās vokālās dotības, talants un harismātiskā personība mūziķi padarījusi par vienu no respektētākajiem, mīlētākajiem un novērtētākajiem māksliniekiem mūsdienu populārajā mūzikā.

Lasīt tālāk

Sākta “Gogol Bordello” koncerta biļešu tirdzniecība

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
Tagad pārdošanā pieejamas biļetes uz pasaulslavenās čigānu pankroka grupas “Gogol Bordello” koncertu, kas 25. martā notiks “Palladium” koncertzālē. Biļetes nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs. Biļešu cena - Ls 25.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies čigānu pankroka grupa “Gogol Bordello” 7

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
Nākamā gada 25. martā “Palladium” koncertzālē uzstāsies pasaulslavenā čigānu pankroka grupa “Gogol Bordello”. Ar savu neatkārtojamo stilu, kurā čigānu mūzikas tradicionālie instrumenti akardeons un vijole tiek jaukti kopā ar pankroka elementiem, “Gogol Bordello” ieguvuši plašu atzinību un nedalītu publikas mīlestību.

Lasīt tālāk

Pītera Geibriela koncerta biļetes tagad pārdošanā 5

Peter Gabriel, Arēna Rīga, 2014. gada 17. maijā
Tagad pārdošanā pieejamas biļetes uz Pītera Geibriela (Peter Gabriel) koncertu “Arēnā Rīga”. Izcilais mūziķis Latvijā viesosies nākamā gada 17. maijā turnejas “Back to Front” ietvaros. Biļetes nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs.

Lasīt tālāk

Arēnā Rīga 17. maijā uzstāsies Pīters Geibriels 8

Peter Gabriel, Arēna Rīga, 2014. gada 17. maijā
Koncertaģentūra FBI apstiprina, ka Latvijā uzstāsies izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels (Peter Gabriel). Muzikālais ģēnijs koncertēs “Arēnā Rīga” nākamā gada 17. maijā.

Lasīt tālāk

Biļetes uz Rasela Brenda komēdijas šovu tagad pārdošanā 3

Russell Brand, Rīgas Kongresu nams, 2014. gada 22. februārī
Uzsākta biļešu tirdzniecība uz angļu komiķa Rasela Brenda (Russell Brand) šovu, kas 22. februārī notiks Rīgas Kongresu namā. Biļetes uz Rasela Brenda stand-up komēdiju nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs. Biļešu cenas - no Ls 18.

Lasīt tālāk

Ar komēdijas šovu Rīgā uzstāsies britu zvaigzne Rasels Brends 1

Russell Brand, Rīgas Kongresu nams, 2014. gada 22. februārī
22. februārī Rīgas Kongresu namā uzstāsies angļu komiķis, aktieris, dziedātājs, rakstnieks, radio un TV raidījumu vadītājs Rasels Brends (Russell Brand). Rīgā mākslinieks viesosies savas pasaules turnejas “Messiah Complex” ietvaros. Šī stand-up komēdija veltīta tādām vēsturiskām personībām kā Če Gevara, Gandijs un Malkolms X, turklāt komiķis, nebaidoties iekulties kārtējā skandālā, sola arī pieminēt Jēzu Kristu un Hitleru.

Lasīt tālāk

Robija Viljamsa koncertu Tallinā apmeklēja 63 000 skatītāju

Robbie Williams, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2013. gada 20. augustā
Britu mūzikas zvaigznes Robija Viljamsa (Robbie Williams) šovu Tallinas Dziesmu svētku estrādē apmeklēja vairāk nekā 63 000 skatītāju. Tallinā notika arī jaunās koncerttūres “Take The Crown” DVD filmēšana, turklāt šovu tiešraidē varēja vērot kinoteātros visā pasaulē.

Lasīt tālāk

Noderīga informācija Robija Viljamsa Tallinas koncerta apmeklētājiem 1

Robbie Williams, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2013. gada 20. augustā
Jau nākamotrdien, 20. augustā, Tallinas Dziesmu svētku estrādē grandiozu šovu sniegs britu mūzikas zvaigzne Robijs Viljamss (Robbie Williams). Kā jau iepriekš ziņots, tieši Tallinā notiks jaunās koncerttūres “Take The Crown” oficiālā DVD ieraksts. Norises vietas ieejas koncerta apmeklētājiem būs atvērtas jau no plkst. 16.00. Koncerta īpašais viesis, jaunā popmūzikas zvaigzne Olijs Mērss (Olly Murs), uz skatuves kāps aptuveni plkst. 19.30.

Lasīt tālāk

Sākta biļešu tirdzniecība uz “Depeche Mode” koncertu Rīgā

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2014. gada 2. martā
No 1. augusta pārdošanā ir pieejamas biļetes uz “Depeche Mode” koncertu. Slavenā britu apvienība Rīgā ieradīsies savas jaunās koncertturnejas ziemas posma ietvaros un uzstāsies “Arēnā Rīga” nākamā gada 2. martā. Biļetes nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Sky&More”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, “Maxima XX”, “Maxima XXX”, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi “Alfa””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā, “Rimi” Stirnu ielā, “Rimi “Galerija Azur”” informācijas centros u.c.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!