Jaunumi

Jau rītvakar Rīgā uzstāsies Ēriks Kleptons

Eric Clapton, Arēna Rīga, 2013. gada 5. jūnijā
5. jūnijā “Arēnā Rīga” ilgi gaidīto koncertu sniegs viens no visu laiku labākajiem un ietekmīgākajiem ģitāristiem, leģendārais dziedātājs un dziesmu autors Ēriks Kleptons (Eric Clapton).

Lasīt tālāk

“Instrumenti” kā īpašie viesi piedalīsies “Depeche Mode” koncertā Viļņā

Depeche Mode, Viņģa parks Viļņā, 2013. gada 27. jūlijā
“Instrumenti” kā īpašie viesi aicināti piedalīties “Depeche Mode” koncertūres “The Delta Machine Tour” vienīgajā brīvdabas koncertā Baltijā šī gada 27. jūlijā Viļņā, Viņģa parkā.

Lasīt tālāk

Ēriks Kleptons koncertā Rīgā izpildīs leģendārākās kompozīcijas

Eric Clapton, Arēna Rīga, 2013. gada 5. jūnijā
Jau pēc divām nedēļām, 5. jūnijā, “Arēnā Rīga” uzstāsies ģitāras virtuozs un dziedātājs Ēriks Kleptons (Eric Clapton). Sagaidāms, ka divu stundu ilgajā koncertā Rīgā klātesošie dzirdēs tādas leģendāras kompozīcijas kā “Layla”, “Wonderful Tonight”, “Cocaine”, “My Father’s Eyes ” un citas. Mūziķis izpildīs arī dziesmas no jaunākā albuma “Old Sock”, kas pie klausītājiem nonāca martā.

Lasīt tālāk

Tallinā būs skatāms deju šovs “Rock The Ballet”

Rock The Ballet, Nokia koncertzāle Tallinā, 2013. gada 12. maijā
Piecus gadus pavadījuši pasaules koncerttūrē, šī gada 12. maijā Tallinā ieradīsies deju trupa “Bad Boys Of Dance”, lai ar šovu “Rock The Ballet” uzstātos modernajā Nokia koncertzālē. Biļetes ir nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs.

Lasīt tālāk

Ar panākumiem Rīgā noslēgušās Cirque du Soleil šova Alegría viesizrādes

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Veiksmīgi noslēgušās daudzām starptautiskām godalgām apbalvotā Cirque du Soleil uzveduma Alegría viesizrādes Rīgā, kas norisinājās no 11. līdz 14. aprīlim Arēnas Rīga amfiteātrī. Piecas izrādes kopumā apmeklēja 21 tūkstotis skatītāju.

Lasīt tālāk

Šovakar Cirque du Soleil šova Alegría pirmizrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Šovakar plkst. 19.00 Arēnā Rīga notiks starptautiskā izklaides koncerna Cirque du Soleil šova Alegría pirmizrāde. Tieši Alegría ir godalgotā cirka Cirque du Soleil vizītkarte 19 gadu garumā, un visā pasaulē izrādi noskatījušies jau vairāk nekā desmit miljoni skatītāju.

Lasīt tālāk

Šoceturtdien notiks Cirque du Soleil šova Alegría pirmizrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Rīgā jau ieradusies pasaulslavenā Kanādas cirka trupa Cirque du Soleil, lai no ceturtdienas līdz pat svētdienai sniegtu piecas izrādes vienam no saviem godalgotākajiem šoviem Alegría. Uzveduma pirmizrāde notiks ceturtdien plkst. 19.00.

Lasīt tālāk

Iznāk jauns Ērika Kleptona albums un tas pieejams par īpašu cenu kopā ar koncerta biļeti 1

Eric Clapton, Arēna Rīga, 2013. gada 5. jūnijā
Pie klausītājiem ir nonācis leģendārā mūziķa Ērika Kleptona (Eric Clapton) jaunākais albums “Old Sock”. Pērkot albumu kopā ar biļeti uz dziedātāja koncertu, kas 5. jūnijā norisināsies “Arēnā Rīga”, ierakstu iespējams iegādāties par īpaši zemu cenu - tikai Ls 8.50. Akcija ir spēkā līdz pat koncerta dienai divos “Ticketpro” biļešu pārdošanas punktos - TC “Galleria Riga” un “Spice” informācijas centros.

Lasīt tālāk

Izziņota jau otra Cirque du Soleil šova Alegría papildu izrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Pateicoties lielai skatītāju interesei, starptautiskais izklaides koncerns Cirque du Soleil izziņo jau otru papildu izrādi šovam Alegría. Tā norisināsies sestdien, 13. aprīlī, plkst. 19.00. Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotais uzvedums Alegría būs skatāms Arēnā Rīga no 11. līdz pat 14. aprīlim, sniedzot piecas izrādes.

Lasīt tālāk

Uz Robija Viljamsa koncertu Tallinā pieejams speciāls autobuss no Rīgas

Robbie Williams, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2013. gada 20. augustā
Uz britu mūzikas zvaigznes Robija Viljamsa (Robbie Williams) 20. augusta koncertu Tallinas Dziesmu svētku estrādē varēs nokļūt speciāli norīkotā, komfortablā autobusā, ko nodrošinās firma Hansabuss. Tā būs iespēja ērtā veidā no Rīgas doties uz mūziķa koncertu Tallinā un pēc tam atpakaļ. Autobusa biļetes cena ir Ls 23 (turp un atpakaļ), un tās iespējams iegādāties internetā www.ticketpro.lv un Ticketpro biļešu kasēs.

Lasīt tālāk

Valdzinošā Lana Del Rey uzstāsies Arēnā Rīga 3

Lana Del Rey, Arēna Rīga, 2013. gada 14. jūnijā
14.jūnijā Arēnā Rīga uzstāsies pēdējā gada spožākā popmūzikas sensācija un viena no pieprasītākajām mūziķēm Lana Del Rey. Debijas albums ar tā spilgtāko hitu „Video Games” pārdots vairāk kā 4 miljonu tirāžā. Vizuāli apburošā dziesmu autore un dziedātāja plūkusi virkni svarīgāko mūzikas balvu. Koncerta biļetes pārdošanā no trešdienas, 6.marta, „Ticketpro” un „Biļešu Serviss” kasēs, kā arī internetā.

Lasīt tālāk

Izziņota Cirque du Soleil šova Alegría papildizrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Saistībā ar lielu interesi, starptautiskais izklaides koncerns Cirque du Soleil izziņo papildu izrādi šovam Alegría. Tā norisināsies svētdien, 14. aprīlī, plkst. 14.00. Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotais uzvedums Alegría būs skatāms Arēnā Rīga no 11. līdz pat 14. aprīlim, sniedzot tikai četras izrādes.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!