Jaunumi

“Muse” satricina Rīgu ar vēl nepieredzētu šovu 2

Muse, Arēna Rīga, 2016. gada 16. jūnijā
Šovakar “Arēnu Rīga” satricināja daudzuprāt labākā mūsdienu koncertgrupa - “Muse”, sniedzot savu līdz šim labāko priekšnesumu un arīdzan vienu no iespaidīgakajiem šoviem arēnas vēsturē.

Lasīt tālāk

Šovakar Rīgā ar vēl nepieredzētu šovu uzstāsies “Muse”!

Muse, Arēna Rīga, 2016. gada 16. jūnijā
Šoceturtdien, 16. jūnijā, “Arēnā Rīga” uzstāsies viena no mūsdienu ievērojamākajām koncertgrupām “Muse” un sniegs vēl nepieredzētu 360 grādu šovu, skatuvei atrodoties zāles vidū. Plkst. 20.00 uz skatuves kāps britu alternatīvā roka grupa “My Vitriol”, bet “Muse” uzstāšanās sāksies aptuveni 21.00.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies britu dziesminieks Passenger

Passenger, Palladium koncertzāle, 2016. gada 9. oktobrī
9. oktobrī koncertzālē “Palladium” uzstāsies romatiskais britu dziedātājs, hita “Let Her Go” autors Maiks Rosenbergs jeb Passenger. Pirmo reizi daudzu gadu garumā viņš uzstāsies kopā ar pavadošo grupu. Piecu citu mūziķu pavadījumā Maiks Rosenbergs sniegs koncertu, izpildot dziesmas gan no jaunā albuma, gan iedvešot jaunu elpu jau labi zināmajās Passenger kulta klasikās. Plkst. 20.00 uz skatuves kāps koncerta īpašais viesis Gregory Alan Isakov, bet vakars kulmināciju piedzīvos 21.00, kad uzstāšanos sāks Passenger.

Lasīt tālāk

“Summerburst” izziņo datumus, kuros uzstāsies festivāla zvaigznes, un piedāvā iegādāties festivāla vienas dienas biļetes

Summerburst festivāls, Viņģa parks Viļņā, 2016. gada 11. – 12. jūnijā
Šīs vasaras pirmais mūzikas festivāls “Summerburst” norisināsies 11. - 12. jūnijā Viņģa parkā Viļņā. Lietuvas galvaspilsētā pirmoreiz uz skatuves kāps tādi mākslinieki kā AFROJACK, ALESSO, DAVID GUETTA, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, KYGO, STEVE ANGELLO, kopumā vairāk nekā 20 mūzikas zvaigznes. Tagad ir zināmi datumi, kuros katrs mākslinieks uzstāsies, un šobrīd uz festivālu iespējams iegādāties arī vienas dienas biļetes.

Lasīt tālāk

“Brit Floyd” atgriezīsies Rīgā ar miljons dolāru vērtu “Pink Floyd” šovu

Brit Floyd - Pink Floyd šovs, Palladium koncertzāle, 2016. gada 17. novembrī
17. novembrī koncertzālē “Palladium” uzstāsies “Brit Floyd” - pasaulē labākais “Pink Floyd” šovs. “Brit Floyd” atgriezīsies Rīgā ar iespaidīgu miljons dolāru vērtu gaismu šovu, jaunu māksliniecisku video dizainu un vēl lielāku skatuvi. “Space and Time CONTINUUM” ir ambiciozākais un līdz šim labākais “Brit Floyd” radītais šovs.

Lasīt tālāk

Muse koncerttūre tuvojas Rīgai! Šovu iesildīs My Vitriol no Londonas 1

Muse, Arēna Rīga, 2016. gada 16. jūnijā
“Muse” koncertšovu, kas jau pēc mēneša, 16. jūnijā, norisināsies “Arēnā Rīga”, iesildīs britu alternatīvā roka grupa “My Vitriol”. Kā jau iepriekš ziņots, pasaules koncertturneja “Drones”, kuras ietvaros “Muse” ar vēl nepieredzētu 360 grādu šovu uzstāsies Rīgā, ir viens no iespaidīgakajiem notikumiem mūzikas industrijas vēsturē.

Lasīt tālāk

Festivāls “Summerburst” meklē nākamo DJ zvaigzni. Prasības? Tikai viena - tev jābūt sievietei!

Summerburst festivāls, Viņģa parks Viļņā, 2016. gada 11. – 12. jūnijā
Elektroniskās deju mūzikas pasauli pārvalda vīrieši - gan mūzikas topos, gan uz festivālu skatuvēm lielākoties varam redzēt stiprā dzimuma pārstāvjus. Līdz ar to festivāls sāk unikālu projektu “Summberburst himna 2016”, kurā var pieteikties visas sievietes, kuras rada mūziku un nākotnē vēlas kļūst par DJ zvaigznēm. Māksliniece, kuras dziesma tiks izvēlēta kā oficiālā himna, saņems prēmiju 50 000 zviedru kronu apmērā un tiks aicināta uzstāties “Summerburst” festivālā trīs dažādās valstīs.

Lasīt tālāk

Žans Mišels Žārs uzstāsies Tallinā “Electronica” pasaules koncerttūres laikā

Jean-Michel Jarre, Saku arēna Tallinā, 2016. gada 2. novembrī
Elektroniskās mūzikas krusttēvs Žans Mišels Žārs (Jean-Michel Jarre) pēc sešu gadu pārtraukuma ir atgriezies uz lielās skatuves, lai mūzikas cienītājiem piedāvātu neaizmirstamu šovu. Pasaules koncerttūre “Electronica” sāksies Eiropā šī gada oktobrī, un tās ietvaros 2. novembrī mūziķis sniegs koncertu Tallinas “Saku” arēnā Igaunijā.

Lasīt tālāk

Jau ceturtdien Rīgā uzstāsies Meraija Kerija

Mariah Carey, Arēna Rīga, 2016. gada 7. aprīlī
Jau šoceturtdien “Arēnā Rīga” uzstāsies izcilā vokāliste un soulmūzikas leģenda Meraija Kerija (Mariah Carey). Mūziķe kabarē tradīcijās ieturētajā šovā izpildīs savas karjeras lielākos hitus, starp kuriem ir ir tādas dziesmas kā “Without You”, “Hero”, “My All”, “Always Be My Baby”,“We Belong Together”. No plkst. 19.45 koncertu ar DJ setu iesildīs Markus Riva, bet Meraija Kerija uz skatuves kāps aptuveni plkst. 21.00.

Lasīt tālāk

Meraija Kerija sāk Eiropas koncerttūri un jau 7. aprīlī uzstāsies Latvijā

Mariah Carey, Arēna Rīga, 2016. gada 7. aprīlī
Jau pēc dažām nedēļām, 7. aprīlī, “Arēnā Rīga” uzstāsies dīva starp dīvām, soulmūzikas leģenda un mūzikas ikona Meraija Kerija (Mariah Carey). Mūziķe šonedēļ Glāzgovā uzsāka savu Eiropas koncerttūri “Sweet Sweet Fantasy”, kuras ietvaros sniegs 23 arēnas šovus, izpildot savas karjeras lielākos hitus.

Lasīt tālāk

“Summerburst” izziņo festivāla galvenos māksliniekus: David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Alesso, Afrojack, Kygo, Steve Angello, Alan Walker

Summerburst festivāls, Viņģa parks Viļņā, 2016. gada 11. – 12. jūnijā
Paziņoti galvenie izpildītāji, kas satricinās šīs vasaras pirmo mūzikas festivālu “Summerburst”, kurš jau 11. un 12. jūnijā norisināsies Viņģa parkā Viļņā. Jau ziņots, ka “Summerburst” uzstāsies David Guetta un Kygo. Galveno mākslinieku statusā viņiem pievienosies Dimitri Vegas & Like Mike, Afrojack, Alesso, Steve Angello, Alan Walker, kopumā vairāk nekā 20 spilgtākās deju mūzikas zvaigznes no visas pasaules.

Lasīt tālāk

Atcelti Dženetas Džeksones koncerti Igaunijā un Lietuvā

Janet Jackson, Saku arēna, Tallina, 2016. gada 23. aprīlī
Atcelti 22. aprīlī Kauņā un 23. aprīlī Tallinā paredzētie Dženetas Džeksones (Janet Jackson) koncerti. Atceltas arī mūziķes pārējās uzstāšanās Eiropā. Tā kā nav piedāvāti citi koncertu datumi, biļešu īpašnieki tiek aicināti biļetes atgriezt SIA “Biļešu serviss”.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!