Jau nākamo pirmdien, 6. augustā, Mežaparka Zaļajā teātrī beidzot sagaidīsim Kanādas indie mūzikas superzvaigznes, vienu no šī brīža aktuālākajām grupām Arcade Fire. Koncerta īpašie viesi būs Jāņa Šipkēvica projekts Shipsea. Koncerts notiks Mežaparka teritorijā esošajā “Zaļajā teātrī”. Aicinām iepazīties ar koncertu atrašanās vietu un nesajaukt ar Mežaparka lielo estrādi.

Koncerta organizatori aicina rūpīgi iepazīstieties ar informāciju par līdzi ņemamo mantu  ierobežojumiem un koncerta norises vietas plānu. Uz koncertu visērtāk doties izmantojot sabiedrisko transportu vai velosipēdu. Apmeklētāju ērtībām iesakām izmantot 11. tramvaju vai 9. autobusu (gala pietura būs Meža prospekta pusē) kustībā no Rīgas centra uz Mežaparku. Tāpat ērti izmantojami ir 2, 11, 19 un 24. autobuss, ieradīsies Mežaparkā no Viestura prospekta puses (gala pietura Viestura prospekts). Auto novietošana būs iespējama tikai Rīgas satiksmes stāvvietās. Mežaparka Zaļo teātri atradīsi dodoties pa Ostas prospektu un pagriežoties uz Janševska prospektu.

Šāda pasākumā iekļūšana teritorijā var prasīt laiku – piemēram, biļešu, apmeklētāju un viņu līdzpaņemto lietu personiska pārbaude pie ieejas, ēdiena un dzēriena iegāde uz vietas utt. Tāpēc, koncerta organizatori aicina apmeklētājus ierasties uz koncertu savlaicīgi. Norises vietas ieeja tiks atvērta jau no plkst. 18.00.

Plkst. 20.00 savu uzstāšanos sāks koncerta īpašie viesi – Jāņa Šipkēvica projekts Shipsea, tā sastāvā uzstāsies Jānis Šipkēvics, Matīss Čudars, Evija Vēbere, Rūdolfs Dankfelds, un ar kādu īpašu pirmatskaņojumu mūziķiem pievienosies arī Arcade Fire vijolniece Sāra Noifelde. Grupa Arcade Fire uz skatuves kāps ap plkst. 21:00.

Apmeklētāju ievērībai! Koncerta teritorijā nebūs iespējams ienest lielas somas vai mugursomas, kuras pārsniedz 21x29 cm lielumu. Norises vietā nebūs uzglabāšanas skapīši, tāpēc iesakām līdzi ņemt tikai pašu nepieciešamāko. Tāpat koncerta teritorijā nav atļauts ienest profesionālās kameras, iPad/ tabloīda ierīces, GoPro kameras,  pašportretu statīvu jeb selfie stick, audio un video ierakstu tehniku (izņemot mobilos telefonus), šaujamieročus un aukstos ieročus, pirotehniku, lāzerrādītājus, bīstamus priekšmetus un sprāgstvielas, liela izmēra plakātus, stikla priekšmetus, lietussargus, līdzpaņemtus ēdienus un dzērienus, dzīvniekus, velosipēdus, skrituļslidas un skrituļdēļus, motociklistu ķiveres, saliekamos krēslus.

Neatļautu priekšmetu vai jebkādu citu priekšmetu nodošana uzglabāšanai pie Koncertu apkalpojošā personāla vai Kārtības uzturētāju personāla nav paredzēta un netiks nodrošināta.

Atgādinām, ka “Biļešu Serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv joprojām ir pieejamas pēdējās biļetes uz Arcade Fire koncertu Mežaparka Zaļajā teātrī. Biļetes būs pieejamas arī pie ieejas pasākumā. 

Kā Nokļūt Zaļajā teātrī