Jau pēc nepilniem 2 mēnešiem, sagaidīsim lielāko šīs vasaras brīvdabas koncertu ar Imagine Dragons - 1. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē. Koncertā kā īpašie viesi uzstāsies kanādiešu indīroka jaunā grupa un Tik Tok fenomens Mother Mother, kā arī burvīgā slovāku dziedātāja Karin Ann. Biļetes uz vienīgo šī gada koncertu Baltijā vēl var iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā. 

Lasvegasas rokgrupa Imagine Dragons “Mercury World Tour” ietvaros šobrīd apceļo Ziemeļameriku un Eiropas koncertturnejas pirmo šovu sniegs tieši pie mums Latvijā.  Tūres ietvaros ieplānoti 116 šovi lielākajos stadionos un arēnās no kuriem daudzi šovi ir izpārdoti. Ar savu nerimstošo enerģiju, krāšņajiem un līdz detaļām pārdomātiem šoviem, Imagine Dragons 2 stundu garajā koncertā sagaidīsim gan visu laiku iemīļotos hitus “Radioactive”, “Thunder”, “Believer”, gan arī jaunākā albuma “Mercury - Act 1” hitus “Enemy”, “Follow You”, “Wrecked” un daudzas citas.

"Ir pagājuši vairāki gadi, kopš neesam uzstājušies un bijuši uz skatuvēm," dalās grupas solists Reinolds. "Mēs beidzot varam satikties un sajust jūsu enerģiju. Mēs esam šeit. Šī būs mūsu nakts. Atstājiet visu aiz muguras un izbaudiet. Šis vakars ir paredzēts, lai jūs justos labi, svinētu dzīvi un mīlētu sevi.”

“Mercury Worl Tour” Eiropas koncertturnejas ietvaros grupai pievienosies indīroka grupu Mother Mother. Grupa, kura piedzīvojusi virpuļviesuļa desmitgadi. Ar vairāk nekā 1.3 miljardiem straumējumu skaitu, vairāk nekā 15 miljoniem ikmēneša klausītājiem un 3.1 miljons Shazam meklējuma skaitu. Grupa tikusi pieminēta prestižajā “Rolling Stone” izdevumā Tik Tok fenomena ietvaros, uzstājusies slavenajā “The Late Late Show With James Corden” šovā un vairākkārtīgi ierindojusies “Billboard” topā. Pasaules mērogā grupas fanu bāze turpina pieaugt, kopš viņu debijas Tik Tok platformā 2020. gada rudenī. Šobrīd Tik Tok platformā grupas dziesmas “O My Heart” un “Touch Up” izmantotas vairāk nekā 325 miljonus reižu, kā rezultātā straumēšanas platformās un sociālajos tīklos tika iegūti miljoniem skatījumu un jaunu sekotāju, un tiek izpārdoti koncerti visā pasaulē. 

Austrumeiropas jaunās paaudzes elks, 19 gadus vecā slovāku mākslinieces Karin Ann mūzika tiek raksturota brīnišķīgās noskaņās, atmosfēriska, kas aptver plašu un nozīmīgu tēmu loku par pasaulē notiekošo. Nereti tiek salīdzināta ar Billie Eilish viņas vokālā izpildījuma stila, vizuālo materiālu, kā arī mākslinieces milzīgā potenciāla dēļ. 2021. gadā Karin Ann saņēma apbalvojumu kategorijā “Gada atklājums” Čehijas Republikas mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā, un viņa ir pirmā slovāku māksliniece, kuru bijusi iespēja redzēt uz milzīga stenda Taimskvērā, Ņujorkā Spotify mūzikas programmas “EQUAL” ietvaros.

Ir iespaidīgi redzēt, cik lielu slavu Imagine Dragons ir ieguvuši kopš savas pirmās uzstāšanās nelielā klubā līdz izpārdotiem koncertiem lielākajos pasaules stadionos un arēnās. Imagine Dragons tagad ir viena no lielākajām un pārliecinošākajām rokgrupām pasaulē un 1. jūnijā ar vienīgo uzstāšanos Baltijā sagaidīsim viņus Mežaparka Lielajā estrādē ar lieliskiem īpašajiem viesiem. Biļetes vēl ir pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.