Ar vienīgo koncertu Baltijā nākamā gada vasarā, 9. augustā, Tallinā, koncertturnejas “We Are Not Your Kind” ietvaros uzstāsies Amerikāņu smagā metāla grupa Slipknot. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā - https://bit.ly/2Wf8MxC. Vairāk informācijas par koncertu - www.livenation.ee

Pirms divdesmit gadiem deviņi iedvesmoti mūziķi no Demoinas, Aiovas štata Amerikā sagrāva rokmūzikas robežas un to, kas līdz tam bija šķietami iespējams. Kopš brīža, kad Amerikāņu smagā metāla grupa Slipknot sevi pieteica ar debijas albumu “Slipknot” bija skaidrs, ka pasaule vēl ko tādu nav redzējusi.

Slipknot savā pastāvēšanas laikā spējuši pierādīt, ka ilgstoša uzticība smagam darbam, pastāvīga attīstība un fanu atbalsts ļauj grupai ne tikai turpināt radīt mūziku, bet arī turpināt attīstīt to, kā tie definēts smagā metāla un rokmūzikas žanrs kopumā.

Slipknot albums "We Are Not Your Kind" ir grupas jaunākais albums piecu gadu laikā. Tas pie klausītājiem nonāca tieši tad, kad visvairāk tas bija nepieciešams. Ar grupas radošo spēku un vīziju albums "We Are Not Your Kind" izcīnīja nr. 1 debiju Billboard Top 200 topā.