Šopiektdien vakarā Lounge 8, Vecrīgā pulcēsies kupls izklaides industrijas pārstāvju pulks, lai piedalītos kompānijas BDG desmit gadu jubilejas svinībās.

BDG ir Baltijas valstīs vadošā izklaides kompānija, kas Latvijā ar preču zīmi FBI darbojas jau kopš 1997. gada un ir organizējusi daudzus pasaules klases mūziķu koncertus.

Kompānijas BDG desmit gadu jubilejas sakarā šogad Latvijā gaidāmi vērienīgi pasākumi. Šī gada 31. maijā Arēnā Rīga koncertu sniegs par roka tēvu un iemiesojumu dēvētais mūziķis Ozijs Osborns. No 8. līdz 13.maijam Rīgā viesosies pasaulē populārākais mūzikls „Mamma Mia”, kas pasaules turnejas ietvaros ieradīsies tieši no Vestendas Londonā.
2006. gads bija īpašs visiem mūzikas cienītājiem, jo varēja apmeklēt tādus BDG organizētos koncertus kā Pink, Simply Red, Sting un Depeche Mode.

Iepriekšējos gados BDG piedāvāja R.E.M., Macy Gray, Vonda Shepard, Clawfinger, Massive Attack, Emma Shapplin, Joe Cocker, Rammstein, Yes, Elton John, Fool's Garden, Him, Candy Dulfer, Pet Shop Boys, Scooter, Chris de Burgh, Bryan Adams, Zucchero, DJ Bobo, Julio Iglesias, Kelly Family, Jenifer Rush un daudzu citu ārvalstu mākslinieku koncertus.

Kompānijas BDG vadītājs Baltijā Pīters Rebane: „Tā kā šis ir BDG apaļas jubilejas gads, esam ieplānojuši piedāvāt Latvijā iespēju apmeklēt vairākus patiešām vērienīgus koncertus. Pavasara lielākais notikums – Ozija Osborna koncerts jau ir izziņots, bet par pārējiem pastāstīsim jau tuvākā mēneša laikā. Varu atklāt, ka šogad BDG pēc 6 gadu pārtraukuma organizēs A klases mākslinieku koncertu Skonto stadionā, kas vērienīguma ziņā pārspēs pat Eltona Džona koncertu 2001.gadā. Papildus tam Latvijas koncertu apmeklētāji tiks lutināti ar vairākiem iespaidīgiem mūzikas zvaigžņu koncertiem Arēnā Rīga.”

2007.gada 9.februāris