Brit Floyd atgriežas uz skatuves 2024. gadā ar P·U·L·S·E - viņu līdz šim lielāko un iespaidīgāko koncertprogrammu, kuru dzirdēsim arī pie mums 21. septembrī koncertzālē Palladium Rīga. Šis būs Pink Floyd leģendārās ”Division Bell” turnejas svinības kopā ar satriecošu lāzeru un gaismas šovu. Biļetes jau no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. 

Divas ar pusi stundas garajā šovā ir iekļautas klasiskās dziesmas no Pink Floyd lieliskā albumu kataloga, tostarp “Dark Side of the Moon”, “The Wall”, “Wish You Were Here”, “Animals”, “The Division Bel”, “Meddle” u.c. 1994. gadā “Division Bell Tour” bija ienesīgākā Pink Floyd turneja rokmūzikas vēsturē, spēlējot to vairāk nekā 5 miljoniem cilvēku 68 pilsētās.

Uz skatuves, lai izpildītu visu šo klasisko Pink Floyd skaņdarbu notis, ir mūziķu grupa, kuru gadu gaitā klausītāji ir iemīlējuši un cienījuši visā pasaulē. Tajā piedalās ilggadējs ģitārists/ vokālists un muzikālais direktors Damian Darlington, kurš ir uzstājies. vairāk nekā 2500 ar Pink Floyd mūziku saistītos koncertos savas karjeras laikā. Grupā piedalās arī Ian Cattell, Edo Scordo, “Canadian Idol” uzvarētāja Eva Avila un citi pieredzējuši mūziķi, kas pievienojušies Brit Floyd sastāvam pēdējās desmitgades laikā.

Kopš Brit Floyd atklāšanas Liverpūlē, Anglijā 2011. gadā, grupa ir spēlējusi vairāk nekā 1000 koncertu, un tā ir apbraukājusi visu pasauli izpārdodot koncerttūres Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā un Tuvajos Austrumos.

Brit Floyd šovs ir kļuvis par īstu fenomenu, kas tiek plaši uzskatīts par pasaules lielāko rokmūzikas pieredzi, autentiskāko veidu kā īstiem Pink Floyd faniem izbaudīt leģendārās rokgrupas oriģinālšova burvību. 21. septembrī koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā.