Koncertaģentūra “FBI” informē: Grupa “U2” savā vērienīgajā pasaules turnejā “360˚ Tour” nav iekļāvusi Baltijas valstis, tomēr visiem grupas cienītājiem būs iespēja apmeklēt leģendāro īru rokeru uzstāšanos Somijas galvaspilsētā Helsinkos, kur “U2” sniegs koncertu nākamā gada 20. augustā Helsinku Olimpiskajā stadionā. Biļešu tirdzniecība uz “U2” koncertu tiks uzsākta pirmdien, 5. oktobrī, plkst. 9.00. Biļetes būs iespējams iegādāties tikai interneta lapā www.lippu.fi (šeit). Viens pircējs varēs iegādāties ne vairāk kā 8 biļetes.
 
Sekojot tūres panākumiem 2009. gadā, grupa ir apstiprinājusi, ka divpadsmitā studijas albuma “No Line On The Horizon” popularizēšanas turneja “360˚ Tour” turpināsies arī 2010. gadā.
 
Pateicoties cilindra formas videoekrāniem, 150 pēdas (46 metrus) augstajai tērauda skatuves konstrukcijai, kas papildināta ar rotējošiem tiltiem, “U2” ir izveidojuši patiesu 360 grādu pieredzi koncerta apmeklētājiem – grupas uzstāšanās koncerta norises vietā ir skatāma no visām pusēm.
 
Turpinot ievērot konceptu, ka šī turneja ir kas vairāk par koncertiem ar unikālu skatuves uzbūvi un redzamību no visām pusēm, biļešu cenu politika ir izstrādāta tā, lai faniem būtu iespēja iegādāties biļetes arī par ļoti draudzīgām cenām. Tā nosaka, ka 85 procenti biļešu maksā mazāk par 95 eiro. Stāvvietu cena ir 55 eiro, un uz katru šovu tiek piedāvātas vismaz 10 000 biļetes, kuru cena ir 30 eiro (šīs sēdvietas var būt ar redzamības ierobežojumiem). Šādas biļešu cenas attiecas arī uz “U2” koncertu Helsinkos. Tirdzniecībā būs pieejams arī limitēts skaits biļešu īpašajā “Red Zone”, kas atradīsies apkārt skatuvei, un to cena būs 250 eiro. Biļešu cena sēdvietām, kas atradīsies vistuvāk skatuvei, būs 150 eiro. Veikt pirkuma apmaksu būs iespējams ar kredītkarti, biļešu rezervācijas netiks pieņemtas.
 
“U2” koncertu Helsinkos rīko koncertaģentūras “FBI” sadarbības partneris – kompānija “Live Nation”.