Filmas režisori Sean Evans un Roger Waters. Iegādājies “ROGER WATERS: US + THEM” koncertfilmu ŠEIT.  Noskaties Happiest Days of Our Lives/ Another Brick in the Wall, Part 2 & Part 3” videoklipu ŠEIT.

Ar izpārdotu koncertu un vienu no krāšņākajiem, muzikāli iespaidīgākajiem 21. gadsimta rokmūzikas šoviem 2018. gada vasarā Arēnā Rīgā viesojās leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd dibinātājs un vizionārs Roger Waters. Šodien Sony Music Entertainment izziņojuši ilgi gaidītās koncertturnejas “ROGER WATERS: US + THEM” filmas iznākšanu Blu-ray, DVD, CD un vinila formātos.

Roger Waters izslavētā un izpārdotā “US + THEM” koncertturneja visā pasaulē norisinājās no 2017. līdz 2018. gadam, kopā sniedzot 156 šovus un pulcējot 2,3 miljonus skatītāju. Tā ietvaros Roger Waters izpildīja dziesmas no visiem savas karjeras posmiem, tostarp populārākās un atzītākās Pink Floyd kompozīcijas “The Dark Side of The Moon”, “The Wall”, “Animals”, “Wish You Were Here”, kā arī dziesmas no mūziķa jaunākā, 2017. gadā iznākušā albuma “Is This the Life We Really Want?”.

Filmas režisori Sean Evans un Roger Waters spējuši radīt autentisku koncerta sajūtu, izmantojot pašas modernākās pieejamās audio un digitālās tehnoloģiju iespējas. Filma ietver virkni elpu aizraujošu, mākslinieciski nostrādātu vizuālo elementu ar augstākās klases skanējumu, grandiozi iemūžinot Roger Waters leģendārās dzīvās uzstāšanās un aizvedot skatītājus vēl nebijušā emocionālā ceļojumā.

Roger Waters spēcīgi demonstrē to, ka sirdī viņš ir muzikāls aktīvists un viens no kaislīgākajiem politisko viedokļu līderiem. Viņš ir veltījis savu dzīvi cīņai pret tiem, kuri cenšas kontrolēt mūsu dzīvi, un tiem, kas cenšas iznīcināt mūsu planētu. Dziesmas “Welcome To The Machine” un “Another Brick In The Wall Part II” ir spilgts atgādinājums par drūmajiem laikiem, par kuriem mākslinieks jau pirms vairākiem gadu desmitiem bija brīdinājis- par nošķirtību, nastu, alkatību, ciešanām, iznīcināšanu un zaudējumiem. Un tomēr dziesmu autora cilvēcīgumu visskaidrāk iespējams saskatīt tieši dziesmā “Wish You Were Here”, kur tiek atainots bargs ieskats pasaules nākotnē, bet vēstījuma pamatā saglabāta cerība par vienotību un mīlestību.

“ROGER WATERS: US + THEM” koncertfilma no Sony Pictures Home Entertainment ir pieejama 4K, HD un SD Digital formātos. Filma uzņemta no tūres koncerta Amsterdamā un lokācijās Lielbritānijā. Skatītājiem digitālajos formātos būs iespēja redzēt vēl neredzētus kadrus, tostarp divas papildu koncertdziesmas “Comfortably Numb” un “Smell the Roses”, kā arī aizkadrus no koncertu aizkulisēm.