Jaunumi

Šodien sākas biļešu pārdošana uz ROGER WATERS koncertu 1

Roger Waters, Arēna Rīga, 2018. gada 24. augustā
Lai visi kvalitatīvas mūzikas cienītāji varētu izbaudīt klātienē vienu no pēdējās desmitgades grandiozākajiem šoviem pasaulē un pašu lielāko un krāšņāko koncertu, kas noticis Arēnā Rīga, jau šodien, 5.oktobrī, pārdošanā nonāk biļetes uz Rodžera Votersa koncertu Rīgā, to sākotnējā cena – EUR 59, biļetes var iegādāties Biļešu serviss kasēs un bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

BRITU MŪZIĶIS GHOSTPOET 16. FEBRUĀRĪ UZSTĀSIES RĪGĀ “MŪZIKAS NAMĀ DAILE”

GHOSTPOET, Mūzikas nams Daile, 2018. gada 16. februārī
Ekspresīvs minimālisms, elektroniska izsmalcinātība un dziesmas ar vieglu nolemtības pieskaņu – britu mūziķis Ghostpoet, īstajā vārdā Obaro Ejimive, arī savā ceturtajā albumā Dark Days & Canapes palicis uzticīgs deviņdesmito gadu Bristoles skanējumam, un mūzikas gurmāni klātienē to varēs izbaudīt īpaši intīmā koncertā Mūzikas namā Daile 16.februārī.

Lasīt tālāk

27. APRĪLĪ KONCERTZĀLĒ PALLADIUM UZSTĀSIES RAG’N’BONE MAN

RAG’N’BONE MAN - PĀRCELTS!, Palladium koncertzāle, 2018. gada 29. aprīlī
Galvu reibinošos panākumus Rag’n’Bone Man turpina atzīmēt ar turneju Grande Reserve Tour, kas iestartēs 2018. gada sākumā, un 27.aprīlī viņš uzstāsies Rīgā, koncertzālē Palladium.

Lasīt tālāk

"Pink Floyd" vizionārs Rodžers Voterss ar iespaidīgu šovu nākamgad uzstāsies Rīgā.

Roger Waters, Arēna Rīga, 2018. gada 24. augustā
Leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd dibinātājs un vizionārs Rodžers Voterss 2018.gada vasarā Rīgā uzstāsies ar vienu no krāšņākajiem 21.gadsimta rokmūzikas šoviem. Rodžera Votersa koncertturneja “US + THEM” jau kopš vasaras sākuma apceļojusi lielākās ASV pilsētas, pulcējot simtiem tūkstošu sajūsminātu fanu un gavilējošu mūzikas kritiķu, un jau nākamgad 24.augustā Arēna Rīga piedzīvos grandiozāko šovu, kāds jebkad skanējis tās sienās.

Lasīt tālāk

“Depeche Mode” Rīgā iesildīs Losandželosas apvienība “Black Line”

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2018. gada 20. februārī
“Depeche Mode” uzstāšanos “Global Spirit Tour” koncerttūres ietvaros, kas 20. februārī norisināsies “Arēnā Rīga”, iesildīs eksperimentālā apvienība “Black Line”.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies vācu elektroniskās folkmūzikas apvienība Milky Chance

MILKY CHANCE, Palladium koncertzāle, 2018. gada 14. februārī
Dzīvespriecīgas melodijas ar nedaudz rezignētu intonāciju, mūsdienīga folkmūzika ar regeja elementiem un izteiktiem elektroniskiem bītiem raksturo vācu nu-folk apvienību Milky Chance, kas 14. februārī uzstāsies Rīgā, koncertzālē Palladium. Sagrozījuši galvas miljoniem cilvēku Eiropā un ārpus tās ar savu debijas singlu Stolen Dance, Milky Chance šogad laiduši klajā jaunu albumu Blossom ar daudz nobriedušāku skanējumu, kas gan nav licis pazaudēt mūziķu radošo rokrakstu. Biļetes uz koncertu būs pieejamas no piektdienas, 15. septembra.

Lasīt tālāk

Ar jaunu programmu Rīgā šoruden koncertēs leģendārie avangardi Laibach

LAIBACH, Palladium koncertzāle, 2017. gada 16. novembrī
Šoruden 16. novembrī koncertzālē Palladium ar pavisam jaunu programmu uzstāsies slovēņu konceptuāli avangardiskā grupa Laibach. Apvienības jaunais albums Also Sprach Zarathustra lielā mērā tapis, iedvesmojoties no vācu filozofa un domātāja Frīdriha Nīčes viena no slavenākajiem darbiem Tā runāja Zaratustra.

Lasīt tālāk

ROKGRUPA TOTO JUBILEJAS TURNEJAS IETVAROS UZSTĀSIES TALLINĀ

Toto, Nordea koncertzāle Tallinā, 2018. gada 12. februārī
12. februārī koncertzēlē “Nordea” muzicēs pasaulslavenā rokgrupa “TOTO”. Amerikāņu mūziķi ieradīsies Igaunijā savas jaunās koncertturnejas ietvaros, kurai dots nosaukums “40 Trips Around The Sun Tour” un tā veltīta 40 gadu jubilejai kopš grupas karjeras sākuma.

Lasīt tālāk

Daddy Was A Milkman izziņo lielkoncertu Palladium

Daddy Was A Milkman, Palladium koncertzāle, 2017. gada 10. novembrī
Viens no spožākajiem jaunpienācējiem uz Baltijas mūzikas skatuves - “Daddy Was A Milkman” - sniegs savu jau otro lielo koncertu Rīgā. Lietuviešu dziedātājs un dziesmu autors prezentēs jaunās dziesmas un lielākos hitus. Kritiķu un fanu novērtētais “Daddy Was A Milkman” uzstāsies 10. novembrī “Palladium” koncertzālē Rīgā.

Lasīt tālāk

“Red Hot Chili Peppers” koncerts Lucavsalā pulcē 30 000 skatītājus

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
27. jūlija vakarā Lucavsalā norisinājās viens no plašāk apmeklētajiem ārvalstu mūzikas zvaigžņu koncertiem Latvijas koncertvēsturē. Amerikāņu rokgrupas “Red Hot Chili Peppers” enerģiskais šovs pulcēja 30 000 skatītāju.

Lasīt tālāk

Lucavsalā šovakar Red Hot Chili Peppers brīvdabas šovs!

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
Šovakar Lucavsalā norisināsies viens no plašāk apmeklētajiem ārvalstu mūzikas zvaigžņu koncertiem Latvijas koncertvēsturē. Ar iespaidīgu priekšnesumu Daugavas krastā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām - “Red Hot Chili Peppers”. Iezīmējot vēl nebijuša mēroga notikumu, koncerts Lucavsalā pulcēs aptuveni 30 000 skatītāju.

Lasīt tālāk

Ieteikumi Red Hot Chili Peppers koncerta apmeklētājiem 27. jūlijā Lucavsalā

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
Ieteikumi Red Hot Chili Peppers koncerta apmeklētājiem 27. jūlijā Lucavsalā. Pasākuma programma: 19:00 Carnival Youth (LV), 20:00 Knower (ASV), 21:45 RED HOT CHILI PEPPERS (ASV).

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!