Jaunumi

“Foo Fighters” prezentē jaunu dziesmu un mūzikas video, kuru režisējis grupas solists

FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills, Lucavsala, 2017. gada 21. jūnijā
“Foo Fighters” šodien prezentē jaunu dziesmu un mūzikas video, kuru režisējis grupas solists Deivs Grols (Dave Grohl). “Esiet sveicināti rokenrola revolūcijā,” saka Deivs. Jau 21. jūnijā “Foo Fighters” koncertēs Lucavsalā.

Lasīt tālāk

Šoruden Tallinā un Kauņā uzstāsies Stings

Sting, Saku arēna Tallinā, 2017. gada 29. septembrī
29. septembrī “Saku” arēnā Tallinā un 10. oktobrī Kauņas arēnā pasaules turnejas “57th & 9th Tour” ietvaros uzstāsies Stings. Koncertos skanēs dziesmas no jaunā albuma, lielākie mūziķa hiti, kā arī dziesmas no grupas “The Police” repertuāra. Īpašais viesis koncertos būs Stinga dēls, mūziķis Džo Samners.

Lasīt tālāk

Jau 21. jūnijā Rīgā uzstāsies Foo Fighters - Glastonberijas un Roskildes festivālu hedlaineri

FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills, Lucavsala, 2017. gada 21. jūnijā
Slavenā Glastonberijas festivāla hedlaineri šogad būs “Foo Fighters”, kurus jau pēc dažām nedēļām redzēsim un dzirdēsim Daugavas krastā Lucavsalā. Starp Eiropas lielākā festivāla galvenajiem māksliniekiem paziņoti arī “Biffy Clyro”, kuri ar kailiem torsiem kāps arī uz skatuves Rīgā - tieši pirms “Foo Fighters”. Arī populārā Roskildes festivāla centrālie mākslinieki šogad būs “Foo Fighters”.

Lasīt tālāk

“Red Hot Chili Peppers” apmeklētājus Rīgā iesildīs ASV grupa “ Knower”

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
27. jūlijā Lucavsalā 30 000 skatītāju priekšā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē “Red Hot Chili Peppers”. Pirms “Red Hot Chili Peppers” uz skatuves kāps elektroniskās mūzikas fankpopa apvienība no ASV - “ Knower”.

Lasīt tālāk

Novembrī Lietuvā uzstāsies “Queen” un Ādams Lamberts

Queen + Adam Lambert, Kauņas Žalgiris arēna, 2017. gada 17. novembrī
17. novembrī Kauņas Žalgiris arēnā Lietuvā ar jaunu šovu uzstāsies viena no slavenākajām rokmūzikas apvienībām “Queen” un Ādams Lamberts (Adam Lambert). Jaunajā koncerrtūrē tiks izmantots iespaidīgs, jauns skatuves dizains un tas būs mūziķu vienīgais koncerts Baltijā. Kā Braiens Mejs (Brian May) stāsta presei: “Tas ir tuvākais, ko jebkad baudīsiet no “Queen”, gluži kā vecajos - labajos laikos”. “Queen” oriģinālā sastāva dalībniekiem uz skatuves pievienosies Ādams Lamberts.

Lasīt tālāk

Tallinā uzstāsies leģendārais Braiens Ferijs

Bryan Ferry, Nordea koncertzāle Tallinā, 2017. gada 9. oktobrī
Pēc veiksmīga gada ar izpārdotiem šoviem visā Eiropā, leģendārais grupas “Roxy Music” dibinātājs, angļu dziedātājs Braiens Ferijs (Bryan Ferry) atgriezīsies, lai 9. oktobrī sniegtu koncertu Tallinas “Nordea Concert Hall”. Viņa uzstāšanos pavadīs deviņu dalībnieku orķestris - no klasiskās ģitāras līdz saksofonam.

Lasīt tālāk

Liepājā uzstāsies Ņujorkas modernā baleta trupa Complexions Contemporary Ballet 1

Complexions Contemporary Ballet, Lielais dzintars Liepājā, 2017. gada 14. martā
14. martā jaunajā koncertzālē Lielais dzintars uzstāsies Complexions Contemporary Ballet trupa no Ņujorkas. Izcilas dejas cienītājiem būs iespēja vērot šovu trīs daļās. Pirmais būs veltīts klasikai: tiks izdejoti laikmetīgā baleta anturāžā ietērpti pazīstami Baha un Šopēna skaņdarbi, kurus jaunā interpretācija ļaus uztvert pavisam citādi. Šova otrajā daļā uzstāsies paši trupas mākslinieciskie vadītāji Dvaits Roudens un Dezmons Ričardsons, bet trešajā daļā skatītājus gaida kas visai neparasts – dinamiska deja grupas Metallica mūzikas pavadībā.

Lasīt tālāk

Foo Fighters satricinās Lucavsalu ar brīvdabas rokkoncertu! 18

FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills, Lucavsala, 2017. gada 21. jūnijā
Neticamais ir noticis - 21. jūnijā Lucavsalu ar brīvdabas rokkoncertu satricinās viena no pasaules labākajām koncertgrupām “Foo Fighters”. Vairāk nekā divarpus stundu garais priekšnesums Daugavas krastā būs amerikāņu rokgrupas pirmā un vienīgā uzstāšanās Baltijā, līdz ar to sagaidāms, ka šovu apmeklēs arī daudzi tūkstoši fanu no kaimiņvalstīm. Šajā īpašajā un vēsturiskajā dienā koncerta viesi būs pasaulslavenais Skotijas trio “Biffy Clyro” kā arī atzītais ASV un Lielbritānijas duets “The Kills”.

Lasīt tālāk

Rīgā koncertēs britu mūziķis Toms Odels

Tom Odell, Palladium koncertzāle, 2017. gada 18. martā
Toms Odels - britu mūzikas sensācija, “Glastonbury” un “Sziget” festivālu publikas iemīļotais mākslinieks un “Brit Awards” balvas ieguvējs - jau 18. martā uzstāsies Rīgā. Pirms Toma Odela uz skatuves plkst. 20.00 kāps talantīgā indie-pop grupa “Franco Franco”. Toma Odela uzstāšanās sāksies 21.00.

Lasīt tālāk

Rammstein uzstāsies Tallinā - pirmo reizi Baltijā ar brīvdabas šovu 5

Rammstein, Tallinas estrāde, 2017. gada 11. jūnijā
11. jūnijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies Vācijas superzvaigznes “Rammstein”. Tas būs grupas pirmais brīvdabas šovs Baltijas valstīs, iespaidīgāks un grandiozāks kā jebkad agrāk.

Lasīt tālāk

Augustā Viļņā uzstāsies Robijs Viljamss ar īpašajiem viesiem Erasure 1

Robbie Williams + Erasure, Viņģa parks Viļņā, 2017. gada 16. augustā
16. augustā Viņģa parkā Viļņā savas Eiropas koncerttūres ietvaros ar vienīgo šovu Baltijā uzstāsies britu mūziķis Robijs Viljamss (Robbie Williams). Kā liecina arī jaunās turnejas nosaukums - “The Heavy Entertainment Show”, Robijs sniegs iespaidīgu un izklaidējošu šovu savās labākajās tradīcijās. Stadionu koncerttūres laikā mūziķis uzstāsies 18 valstīs un sniegs 29 koncertus.

Lasīt tālāk

Daddy Was A Milkman prezentēs savu debijas albumu koncertzālē Palladium

Daddy Was A Milkman, Palladium koncertzāle, 2016. gada 1. decembrī
Viens no spožākajiem jaunpienācējiem uz Lietuvas mūzikas skatuves – Daddy Was A Milkman – sniegs savu pirmo lielo koncertu Rīgā. Lietuviešu dziedātājs un dziesmu autors Daddy Was A Milkman prezentēs debijas albumu savā pirmajā solo koncertā Latvijā. Kritiķu un fanu novērtētais Daddy Was A Milkman atskaņos sava debijas albuma Daydreaming dziesmas 1. decembrī koncertzālē Palladium.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!