Jaunumi

Rīgā izcilā dziedātāja Toma Džonsa koncerts 4

Tom Jones, Arēna Rīga, 2014. gada 26. jūnijā
Jau šovakar “Arēnā Rīga” uzstāsies leģendārais dziedātājs sers Toms Džonss (Tom Jones). Harismātiskais mūziķis skatītājus priecēs ar saviem lielākajiem hitiem, tostarp, “It’s Not Unusual”, “Delilah”, “Kiss”, “Sex Bomb”, kā arī izpildīs kompozīcijas no jaunākajiem, kritiķu izcili novērtētajiem albumiem “Spirit In The Room” un “Praise & Blame”.

Lasīt tālāk

Noderīga informācija Kings of Leon koncerta apmeklētājiem 8

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
Trešdien, 25. jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē notiks šīs vasaras vērienīgākais brīvdabas koncerts Baltijā, un ar savas karjeras iespaidīgākās koncerttūres šovu uzstāsies viena no populārākajām ASV rokgrupām Kings of Leon.

Lasīt tālāk

Jau pēc divām nedēļām Rīgā koncertēs Kings of Leon 1

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
Jau 25. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē savas karjeras vērienīgākās koncerttūres ietvaros šovu sniegs viena no populārākajām ASV rokgrupām Kings of Leon. Koncerta biļetes vēl nopērkamas “Biļešu Serviss” un “Ticketpro” kasēs, kā arī internetā. Stāvvietas biļetes cena - EUR 55.

Lasīt tālāk

Keitijas Perijas koncerta biļetes jau pārdošanā 29

Katy Perry, Arēna Rīga, 2015. gada 15. martā
Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Keitijas Perijas (Katy Perry) šovu, kas nākamā gada 15. martā norisināsies “Arēnā Rīga”. Keitija Perija Rīgā ieradīses savas jaunās turnejas “Prismatic World Tour” ietvaros un šis būs pieprasītās dziedātājas vienīgais koncerts Baltijā. Biļetes nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs.

Lasīt tālāk

Keitijas Perijas vienīgais koncerts Baltijā notiks Rīgā 23

Katy Perry, Arēna Rīga, 2015. gada 15. martā
Nākamā gada 15. martā “Arēnā Rīga” ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies viena no pēdējo gadu aktuālākajām mūzikas zvaigznēm, amerikāņu dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry). Jaunās koncerttūres šovs solās būt īpaši vērienīgs, skatuvei aizņemot gandrīz pusi no “Arēnas Rīga” laukuma, tādējādi stāvlaukumā būs pieejamas vien 2 400 stāvbiļetes, ierasto 4 500 vietā. Biļešu tirdzniecība sāksies visās Baltijas valstīs vienlaicīgi.

Lasīt tālāk

Kings of Leon koncerta īpašie viesi būs grupa The Horrors

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
ASV superzvaigznes Kings Of Leon gada lielākajā brīvdabas koncertā Baltijā 25. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē iesildīs viena no kritiķu visaugstāk vērtētajām 21. gadsimta britu rokgrupām The Horrors. Koncerta biļetes nopērkamas “Biļešu Serviss” un “Ticketpro” kasēs, kā arī internetā. Koncertā būs tikai stāvvietas, biļetes cena - EUR 55.

Lasīt tālāk

Jau otrdien Rīgā uzstāsies “Gogol Bordello”

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
Jau otrdien, 27. maijā, “Palladium” koncertzālē norisināsies čigānu pankroka apvienības “Gogol Bordello” koncerts. Koncertzāles “Palladium” durvis pasākuma apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 19.00. Koncerta iesildītāji, kataloniešu grupa no Barselonas “Che Sudaka”, uz skatuves kāps plkst. 19.40, bet “Gogol Bordello” uzstāšanās sāksies plkst. 21.00. Koncerts ir izpārdots un biļetes pie ieejas nebūs nopērkamas.

Lasīt tālāk

Šosestdien Rīgā uzstāsies Pīters Geibriels 2

Peter Gabriel, Arēna Rīga, 2014. gada 17. maijā
Jau šosestdien, 17. maijā, “Arēnā Rīga” turnejas “Back to Front” ietvaros uzstāsies izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels (Peter Gabriel). Koncerts ilgs vairāk nekā divas stundas un aptvers Geibriela karjeras izcilākās dziesmas, iekļaujot arī albumu “So” pilnā apmērā. Mūziķim uz skatuves pievienosies šī ieraksta pirmās koncerttūres oriģinālsastāvs.

Lasīt tālāk

Arēnā Rīga klātienē būs skatāms šovs “Ledus laikmets dzīvajā!” 1

Ledus laikmets dzīvajā!, Arēna Rīga, 2015. gada 23. – 25. janvārī
Nākamā gada sākumā no 23. līdz 25. janvārim “Arēnā Rīga” būs skatāms ledus šovs “Ledus laikmets dzīvajā! Mamuta piedzīvojums” (Ice Age Live! A Mammoth Adventure). Aizraujošo uzvedumu iemīlēs visa ģimene – tajā izmantoti komēdijas elementi, dejas, kung fu, oriģināla mūzika, gaisa akrobātika, neiedomājami kostīmi, elpu aizraujoši specefekti un, protams, pirmklasīga slidošana. Tas viss apvienots unikālā arēnas ledus šovā un noturēs auditoriju spriedzē no sākuma līdz beigām – jaunā stāstā, kas balstīts uz pirmajām četrām “Ledus laikmets” filmām.

Lasīt tālāk

Novembrī Tallinā uzstāsies zviedru duets “Roxette” 1

Roxette, Saku arēna, Tallina, 2014. gada 23. novembrī
23. novembrī Tallinas “Saku” arēnā koncertēs populārā zviedru grupa “Roxette”. Biļetes tagad pieejamas pārdošanā, to cena ir sākot no EUR 39. Biļetes uz koncertu nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs.

Lasīt tālāk

Tallinā koncertēs leģendārais rokmūziķis Roberts Plānts

Robert Plant, Saku arēna, Tallina, 2014. gada 16. jūnijā
16. jūnijā Igaunijā, Tallinas “Saku” arēnā, kopā ar savu jauno apvienību “The Sensational Space Shifters” uzstāsies britu dziedātājs, leģendārās kulta grupas “Led Zeppelin” solists Roberts Plānts (Robert Plant). Koncertā Tallinā Roberts Plānts izpildīs gan labi pazīstamas solo kompozīcijas, gan dziesmas no “Led Zeppelin” zelta fonda. Biļetes uz Roberta Plānta koncertu nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs.

Lasīt tālāk

Pīters Geibriels uzņemts Rokenrola slavas zālē

Peter Gabriel, Arēna Rīga, 2014. gada 17. maijā
Izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels (Peter Gabriel) vakar oficiālā ceremonijā uzņemts Rokenrola slavas zālē arī kā solomākslinieks, kopā ar tādām leģendām kā “Nirvana” un Brūsa Springstīna (Bruce Springsteen) grupu “E Street Band”. Jau 17. maijā muzikālais ģēnijs Geibriels ar koncertu uzstāsies “Arēnā Rīga”. Koncertā būs tikai sēdvietas. Biļetes maksā no EUR 35.57.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!