Jaunumi

Hita “Nobody to Love” autori, britu deju mūzikas projekts “Sigma”, uzstāsies Rīgā

Sigma, Palladium koncertzāle, 2014. gada 30. novembrī
30. novembrī “Palladium” koncertzālē uzstāsies aktuālais britu deju mūzikas projekts “Sigma”. Mūziķu kontā ir pasaulslavenais singls “Nobody to Love”, kas Lielbritānijas singlu topā sasniedza pirmo pozīciju. Šī Kanjes Vesta (Kanye West) dziesmas “Bound 2” pārstrādātā versija panākumos krietni pārspēja oriģinālu. “Nobody to Love” kļuva arī par vienu no šī gada pirktākajiem ierakstiem Apvienotajā Karalistē.

Lasīt tālāk

Šoceturtdien Rīgā “Brit Floyd” šovs - veltījums leģendārajiem “Pink Floyd”

Brit Floyd - veltījums Pink Floyd, Palladium koncertzāle, 2014. gada 2. oktobrī
Jau šoceturtdien, 2. oktobrī, “Palladium” koncertzālē norisināsies “Brit Floyd” šovs - veltījums leģendārajiem “Pink Floyd”. Klātesošie varēs baudīt iespaidīgu koncertu ar mūziku no visiem četrpadsmit grupas “Pink Floyd” albumiem žilbinoša gaismu un lāzeru šova pavadījumā. Biļetes uz koncertu vēl pieejamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs.

Lasīt tālāk

Kailija Minoga grandiozi uzsāk Kiss Me Once koncerttūri

Kylie Minogue, Arēna Rīga, 2014. gada 2. novembrī
Popmūzikas princese Kailija Minoga (Kylie Minogue) vakar Lielbritānijas pilsētā Liverpūlē uzsāka savu grandiozo “Kiss Me Once” koncertturneju, kuras ietvaros 2. novembrī uzsāsies Rīgā. Dziedātāja turnejas laikā sniegs 31 šovu 15 valstīs. Biļetes uz koncertu vēl ir pieejamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs. Stāvvieta maksā EUR 39, arī sēdvietu cena ir sākot no 39 eiro.

Lasīt tālāk

Keitijas Perijas koncertu iesildīs britu uzlecošā zvaigzne Charli XCX 4

Katy Perry, Arēna Rīga, 2015. gada 15. martā
ASV mūzikas zvaigznes Keitijas Perijas (Katy Perry) uzstāšanos, kas nākamā gada 15. martā notiks “Arēnā Rīga”, iesildīs angļu dziedātāja un dziesmu autore Charli XCX. Keitija Perija Rīgā ieradīsies “Prismatic” turnejas ietvaros, kas būs viena no tehniski iespaidīgākajām koncerttūrēm 2015. gadā.

Lasīt tālāk

Ar jaunu albumu un jaunu koncertu Rīgā atgriezīsies Enrike Iglesiass 21

Enrique Iglesias, Arēna Rīga, 2014. gada 7. decembrī
7. decembrī “Arēnā Rīga” uztāsies viens no panākumiem bagātākajiem popmūziķiem pasaulē, latino popzvaigzne Enrike Iglesiass (Enrique Iglesias). Mūziķis Latvijā ieradīsies sava jaunākā albuma “Sex and Love” pasaules koncerttūres ietvaros. Šī būs dziedātāja otrā uzstāšanās Rīgā, pirmais koncerts 2009. gadā tika izpārdots.

Lasīt tālāk

Keitijas Perijas “Prismatic” turneja būs viena no tehniski iespaidīgākajām 2015. gadā 25

Katy Perry, Arēna Rīga, 2015. gada 15. martā
Viena no pēdējo gadu aktuālākajām mūzikas zvaigznēm pasaulē, amerikāņu dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry), kas nākamā gada 15. martā koncertēs “Arēnā Rīga”, par jaunās turnejas “Prismatic World Tour” šoviem saņēmusi cildinošākās atsauksmes. “The Washington Post” raksta: “Koncertā ir tik daudz ko redzēt, ka tas dažbrīd šķiet neticami! Dejotāji, kas ģērbušies kā mirdzoši kareivji. Ģitāristi, kas no saviem instrumentiem šauj uguni. Gaisa akrobāti, kas izpilda cirka cienīgus un galvu reibinošus trikus. Uguns un daudz salūta! Un pati Keitija Perija, turoties pie baloniem, lido pāri skatītājiem. Pilnīgs neprāts pozitivā nozīmē!”.

Lasīt tālāk

Tallinā koncertēs Lenijs Kravics

Lenny Kravitz, Saku arēna, Tallina, 2014. gada 28. oktobrī
28. oktobrī Tallinas “Saku” arēnā ar jaunu šovu atgriezīsies amerikāņu rokzvaigzne un vairāku “Grammy” balvu laureāts Lenijs Kravics (Lenny Kravitz). Igaunijā mūziķis uzstāsies sava jaunākā albuma “Strut” popularizēšanas turnejas ietvaros un koncertā izpildīs gan jaunāko materiālu, gan savus lielākos hitus.

Lasīt tālāk

Rīgā izcilā dziedātāja Toma Džonsa koncerts 4

Tom Jones, Arēna Rīga, 2014. gada 26. jūnijā
Jau šovakar “Arēnā Rīga” uzstāsies leģendārais dziedātājs sers Toms Džonss (Tom Jones). Harismātiskais mūziķis skatītājus priecēs ar saviem lielākajiem hitiem, tostarp, “It’s Not Unusual”, “Delilah”, “Kiss”, “Sex Bomb”, kā arī izpildīs kompozīcijas no jaunākajiem, kritiķu izcili novērtētajiem albumiem “Spirit In The Room” un “Praise & Blame”.

Lasīt tālāk

Noderīga informācija Kings of Leon koncerta apmeklētājiem 8

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
Trešdien, 25. jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē notiks šīs vasaras vērienīgākais brīvdabas koncerts Baltijā, un ar savas karjeras iespaidīgākās koncerttūres šovu uzstāsies viena no populārākajām ASV rokgrupām Kings of Leon.

Lasīt tālāk

Jau pēc divām nedēļām Rīgā koncertēs Kings of Leon 1

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
Jau 25. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē savas karjeras vērienīgākās koncerttūres ietvaros šovu sniegs viena no populārākajām ASV rokgrupām Kings of Leon. Koncerta biļetes vēl nopērkamas “Biļešu Serviss” un “Ticketpro” kasēs, kā arī internetā. Stāvvietas biļetes cena - EUR 55.

Lasīt tālāk

Keitijas Perijas koncerta biļetes jau pārdošanā 29

Katy Perry, Arēna Rīga, 2015. gada 15. martā
Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Keitijas Perijas (Katy Perry) šovu, kas nākamā gada 15. martā norisināsies “Arēnā Rīga”. Keitija Perija Rīgā ieradīses savas jaunās turnejas “Prismatic World Tour” ietvaros un šis būs pieprasītās dziedātājas vienīgais koncerts Baltijā. Biļetes nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs.

Lasīt tālāk

Keitijas Perijas vienīgais koncerts Baltijā notiks Rīgā 23

Katy Perry, Arēna Rīga, 2015. gada 15. martā
Nākamā gada 15. martā “Arēnā Rīga” ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies viena no pēdējo gadu aktuālākajām mūzikas zvaigznēm, amerikāņu dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry). Jaunās koncerttūres šovs solās būt īpaši vērienīgs, skatuvei aizņemot gandrīz pusi no “Arēnas Rīga” laukuma, tādējādi stāvlaukumā būs pieejamas vien 2 400 stāvbiļetes, ierasto 4 500 vietā. Biļešu tirdzniecība sāksies visās Baltijas valstīs vienlaicīgi.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!