Jaunumi

NORVĒĢU SUPERGRUPAS A-HA KONCERTĀ SIGULDAS ESTRĀDĒ ĪPAŠIE VIESI BŪS ZODIAC

A-HA, Siguldas pilsdrupu estrāde, 2018. gada 17. jūlijā
Visu laiku komerciāli sekmīgākā Latvijas mūzikas albuma Disco Alliance autori, vieni no Latvijas elektroniskās mūzikas pionieriem Jāņa Lūsēna vadītā grupa Zodiac būs īpašie viesi Norvēģijas supergrupas A-ha koncertā Siguldas pilsdrupu estrādē. Biļetes uz koncertu 17. jūlijā pieejamas Biļešu Servisa tīklā, to cena – sākot no 39 EUR.

Lasīt tālāk

JAU NĀKAMNEDĒĻ RĪGĀ UZSTĀSIES BRITU REPERIS SCARLXRD

SCARLXRD, Mūzikas nams Daile, 2018. gada 4. jūnijā
Jau pavisam drīz, 4. jūnijā, uz Mūzikas Nama Daile skatuves Rīgā kāps YouTube un Soundcloud zvaigzne, hita Heart Attack autors SCARLXRD. Savas tikai gadu ilgās karjeras laikā mūziķis jau paspējis izdot piecus albumus, sniegt neskaitāmus izpārdotus koncertus Lielbritānijā, turklāt katra viņa dziesma YouTube ir skatīta miljoniem reižu. Pirms SCARLXRD koncerta sanākušos apmeklētājus priecēs viens no šobrīd aktuālākajiem un aktīvākajiem pašmāju reperiem FAKTS.

Lasīt tālāk

RĪGĀ UZSTĀSIES MAC DEMARCO

MAC DEMARCO, Palladium koncertzāle, 2018. gada 17. oktobrī
Nebeidzama enerģija uz skatuves, teicama humora izjūta un spēja būt pašam ir tās īpašības, ar kurām visbiežāk tiek raksturots unikālais kanādiešu dziesminieks un multiinstrumentālists Mac Demarco. Turpinot sava godalgotā, pērn izdotā studijas albuma This Old Dog koncertturneju, jau 17. oktobrī viņš pirmo reizi viesosies arī Latvijā, uzstājoties Palladium Rīga koncertzālē. Biļetes uz koncertu publiskajā tirdzniecībā Biļešu Serviss tīklā nonāks 29. maijā plkst. 11:00, bet jau no 28. maija 10:00 tikai FBI un Positivus klubu biedriem tās būs pieejamas ekskluzīvā iepriekšpārdošanā. Biļešu cena sākot no 30 EUR.

Lasīt tālāk

RĪGĀ UZSTĀSIES JACK WHITE

JACK WHITE, Palladium koncertzāle, 2018. gada 3. oktobrī
Šī gada 3. Oktobrī ekskluzīvā koncertā Palladium Rīga koncertzālē ar savu pirmo solokoncertu Latvijā viesosies rokmūzikas superzvaigzne, 12 Grammy balvu ieguvējs Jack White. Bijušais The White Stripes, The Raconteurs un The Dead Weather solists, neskaitāmu superhītu, tostarp Seven Nation Army autors, viens no galvenajiem vinila ierakstu popularitātes veicinātājiem un ierakstu kompānijas Third Man Records dibinātājs. Uz koncertu būs pieejamas vien 1600 biļetes.

Lasīt tālāk

Disney On Ice piedāvāBrīnumaino Ledus Festivālu

DISNEY ON ICE, Arēna Rīga, 2019. gada 8. – 10. janvārī
Rīga, Latvija 8., 9. un 10. janvāris – Esiet gatavi apburošam piedzīvojumam un brīnumainiem mirkļiem ģimenes lokā – Rīgā no pašas Disneja karaļvalsts ieradīsies visi mīļākie animācijas tēli, lai 2019. gada janvārī Arēnā Rīga uz ledus sarīkotu Brīnumaino Ledus Festivālu. Biļetes publiskajā pārdošanā pieejamas no 18. maija.

Lasīt tālāk

SCARLXRD KONCERTU MŪZIKAS NAMĀ DAILE IESILDĪS FAKTS

SCARLXRD, Mūzikas nams Daile, 2018. gada 4. jūnijā
4. jūnijā Scarlxrd koncertu Mūzikas Namā Daile iesildīs FAKTS - enerģisks un mūsdienīgs ballīšu hiphopa mākslinieks.2017. gadā Fakts izdeva savu pirmo studijas albumu “Vainīgs Tu” ar vairāku viesmākslinieku, tostarp Gacho, DJ Aspirīns, D.O.D. u.c. piedalīšanos, kā arī aizvadīja veiksmīgu festivalu sezonu uzstājoties lielākajos pašmāju festivālos “Summer Sound” un “Positivus”.

Lasīt tālāk

Daddy Was A Milkman 22. novembrī uzstāsies Arēnā Rīga ar grandiozāko koncertu Latvijā

DADDY WAS A MILKMAN, Arēna Rīga, 2018. gada 22. novembrī
Ar savu lielāko koncertu Latvijā, Arēnā Rīga, 22. novembrī uzstāsies viens no spožākajiem mūziķiem uz Lietuvas popmūzikas skatuves Daddy Was a Milkman. Rudenī pie mums viņš prezentēs savu otro albumu Intimate Us, kura koncerts solās būt tik pat grandiozs kā vienīgais orģināli veidotais koncerts Lietuvā un tieši ar to arī viņš atšķirsies no mūziķa iepriekšējām uzstāšanām pie mums Rīgā, kuri bijuši pilnībā izpārdoti un atzinīgi novērtēti. Biļetes uz koncertu, kas notiks 22. novembrī Arēnā Rīgā, ir pieejamas www.bilesuserviss.lv un „Biļešu servisa” kasēs. Biļešu cenas – sākot no 18 EUR.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS RAG’N’BONE MAN KONCERTS UZ SVĒTDIENU - 29. APRĪLI

RAG’N’BONE MAN - PĀRCELTS!, Palladium koncertzāle, 2018. gada 29. aprīlī
Koncertaģenūra FBI informē, ka sakarā ar tehniskām problēmām šodien plānotais Rag’n’Bone Man koncerts nenotiks un tas tiek pārcelts uz svētdienu 29. aprīli. Lai nodrošinātu augstvērtīgu šovu mākslinieks tūres koncertos ved līdzi savu skatuves aprīkojumu, kas tehnisku problēmu dēļ Rīgā ieradīsies ar lielu nokavēšanos. Nevēloties koncertu atcelt pavisam, mākslinieks ir piekritis to pārcelt uz svētdienu - 29. aprīli.

Lasīt tālāk

MØ 23. NOVEMBRĪ UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

MØ, Palladium koncertzāle, 2018. gada 23. novembrī
Starptautiski augstu novērtētā Dānijas popmūzikas dīva MØ 23. novembrī uzstāsies koncertzālē Palladium, piedāvājot dinamisku un enerģijas pārpilnu koncertu, kurā izskanēs visi dziedātājas aktuālie hīti pasaules tūres “Forever Neverland – Chapter 1” ietvaros. Šajā tūrē dziedātājai pievienosies un koncertu Rīgā iesildīs somu dziedātāja ALMA, jaunās paaudzes pankroka zvaigzne. Biļetes publiskajā tirdzniecībā Biļešu Serviss tīklā nonāks ceturtdien, 26. aprīlī no plkst. 10:00, bet jau otrdien, 24. aprīlī tikai FBI un Positivus klubu biedriem būs ekskluzīva iespēja iegādāties biļetes pirmajiem. Biļešu cena būs sākot no 29 eiro.

Lasīt tālāk

LATVIJA SAGAIDA ARCADE FIRE

ARCADE FIRE, Mežaparka Zaļais teātris, 2018. gada 6. augustā
Kanādiešu super-grupa Arcade Fire 6. augustā beidzot sniegs koncertu Latvijā, īpašā vietā - Mežaparka Zaļajā teātrī. Prestižās Grammy nominācijas par ikvienu līdz šim izdotu albumu, Grammy apbalvojums par gada labāko albumu, trīs Nr.1. albumi Amerikas Savienotajās valstīs ir tikai daži no grupas sasniegumiem. Vienīgajā koncertā Baltijā Arcade Fire vedīs savu jaunāko ierakstu – albumu Everything Now, kura masīvā reklāmas kampaņa iesākās vēl pērn Ziemeļamerikas kontinentā, un šogad kanādieši spēlēs neskaitāmus koncertus Eiropā, starp kuriem daļa jau ir izpārdoti. Biļetes publiskajā tirdzniecībā Biļešu Serviss nonāks trešdien, 4. aprīlī no plkst. 10:00, bet jau otrdien, 3. aprīlī tikai FBI un Positivus klubu biedriem būs ekskluzīva iespēja iegādāties biļetes pirmajiem.

Lasīt tālāk

RĪGĀ UZSTĀSIES BRITU REPERIS SCARLXRD

SCARLXRD, Mūzikas nams Daile, 2018. gada 4. jūnijā
Britu reperis un sociālo tīklu zvaigzne Marius Listhops jeb SCARLXRD nenoliedzami ir YouTube paaudzes elks un publikai atpazīstams ar savu hiti “Heart Attack”. SCARLXRD (scarlord) ir 23 gadus vecs mūziķis, kurš jau paspējis izdot piecus albumus. Izraisījis milzu interesi mūzikas straumēšanas saitēs kā SoundCloud ar 104 tūkstošu sekotāju skaitu un vairāk kā 1 miljonu klausījumu skaitu, un jau minētajā YouTube viņa daiļradei seko gandrīz 800 tūkstoši un video skatījumu skaits pārsniedz vairākus miljonus. Ar savu enerģiju piepildījis un izpārdevis neskaitāmus klubus Londonā un citas vietas, un 4. jūnijā uzstāsies arī pie mums Rīgā - Mūzikas Namā Daile. Biļetes pieejamas jau no šodienas “Biļešu Serviss” kasēs un pirmo biļešu cena sākot no 29 eiro.

Lasīt tālāk

RAG’N’BONE MAN KONCERTU PALLADIUM IESILDĪS ALBERTA CROSS

RAG’N’BONE MAN - PĀRCELTS!, Palladium koncertzāle, 2018. gada 29. aprīlī
Uzlādējošas un vienlaikus relaksējošas melodijas, maigs un piepildīts skanējums raksturo multinacionālās mūziķu apvienības Alberta Cross muzikālo daiļradi. Tieši viņi būs tie, kas noskaņos publiku pirms britu mūziķa Rorija Grahama (Rory Graham), plašāk zināma kā Rag’n’Bone Man, uzstāšanās koncertzālē Palladium 27.aprīlī.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!