Koncertaģentūra „FBI” informē: jau šovakar „Arēnā Rīga” notiks pasaulslavenās rokgrupas „KISS” koncertšovs. Grupas dalībnieki uzsver, ka šis būs vizuāli iespaidīgākais koncerts grupas pastāvēšanas vēsturē.

Tehnikas un konstrukciju uzstādīšanai, kas Latvijā tika piegādātas ar 13 kravas automašīnām, nepieciešama diennakts. Tāpēc apjomīgie sagatavošanās darbi arēnā sākās jau vakar — tiek uzstādīts viss grupas šovam nepieciešamais aprīkojums, tai skaitā pirotehnikas un specefektu iekārtas.

Biļetes uz „KISS” koncertu vēl iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs. Stāvvietas ir izpārdotas, bet vēl iespējams iegādāties sēdvietas, kas maksā 30 Ls, 35 Ls un 50 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei).

„Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau no plkst. 18:00. Pirms grupas „KISS” uz „Arēna Rīga” skatuves plkst. 19.30 kāps amerikāņu rokgrupa „Cinder Road”, kas uzstāsies ar apmēram 30 minūšu garu priekšnesumu. „KISS” savu uzstāšanos sāks plkst. 20.30.

Amerikāņu rokgrupa „KISS” ir viena no veiksmīgākajām roka apvienībām mūzikas vēsturē, kas veselai paaudzei kļuvusi par kulta grupu. Pateicoties savai ģitārspēlei, gaismu šoviem un pirotehnikai, „KISS” koncertus dēvē par „Lieliskākajiem rokmūzikas šoviem pasaulē”. Oriģināls grims, spilgti kostīmi, unikāli gaismu un pirotehnikas efekti — tie visi ir grupas šova neatņemami elementi. Speciāli Eiropas turnejai, grupa „KISS” pasūtījusi pazīstamajai firmai „Le Maitre” apjomīgu pirotehnikas daudzumu. Grupas pārstāvji atzīst, ka tik lielu skaitu specefektu kā šajā turnejā, grupa savos šovos vēl līdz šim nav izmantojusi. Piemēram, uguns liesmas vien atsevišķos brīžos sasniegs 40 pēdu augstumu.

„Apsolām visiem „KISS” faniem dāvāt iespēju vērot īstu šovu, ar ko mēs vienmēr esam bijuši slaveni. Tas būs: „The Greatest Rock and Roll Show On Earth!”