Koncertaģentūra „FBI” informē: Jau 11. februārī „Arēnā Rīga” koncertēs ņūmetāla pamatlicēji – amerikāņu grupa „Korn”. Koncertaģentūra „FBI” ir saņēmusi grupas prasību sarakstu, kas tai jānodrošina koncerta dienā.

Koncerta dienā „Korn” dalībnieki atpūtīsies trīs speciāli viņiem sagatavotās telpās. Grupas solists Džonatans Deiviss uzturēsies istabā, kura būs speciāli izveidota tā, lai kalpotu kā ģērbtuve, grimētava un atpūtas istaba vienlaicīgi. Kā komentē koncertaģentūras „FBI” direktore Inga Kadeka, grupas „Korn” prasības nav pārspīlētas un to izpilde nebūs sarežģīta. „Džonatans savā atpūtas telpā vēlas sofu, ērtu mīksto krēslu, galdu, telefonu ar privāto līniju un pārvietojamu stāvlampu, kas piemērota lasīšanai. Par vienīgo „ekstru” var uzskatīt atsevišķu vannasistabu ar vannu, kas arī iekļauta „Korn” prasību sarakstā,” atzīst I. Kadeka.

Pārējie grupas biedri uzturēsies blakus telpā, kas būs aprīkota līdzīgi Džonatana Deivisa istabai. Arī no šīs telpas jābūt ieejai atsevišķā vannasistabā ar vannu.

Vēl viena telpa, kas atvēlēta visai grupai, tiks pārveidota par masāžas kabinetu. „„Korn” prasību sarakstā vienmēr tiek iekļauts punkts, kurā norādīts, ka aizskatuvē jāatrodas masāžas kabinetam, jo grupas biedriem pirms uzstāšanās nepieciešama absolūta relaksācija,” piebilst I. Kadeka. Aizskatuvē visu dienu jāatrodas arī skābekļa balonam un gadījumā, ja radīsies nepieciešamība to izmantot, katram grupas biedram līdzi būs sava skābekļa maska.

„Arī ēdiena ziņā „Korn” prasības ir pieticīgas – puiši atpūtas telpās vēlas baudīt nelielas uzkodas, augļus un čipsus. Telpās un skatuves tuvumā pa rokai vienmēr jāatrodas atvēsinātam ūdenim un dažādiem enerģijas dzērieniem, piemēram, „Red Bull” un „Gatorade”. Bet pēc uzstāšanās „Korn” puiši relaksēsies baudot augstas kvalitātes vīnu,” komentē I. Kadeka.

Pirms grupas „Korn” 11. februārī uz „Arēna Rīga” skatuves kāps zviedru grupa „Deathstars” un amerikāņu rokgrupa „Flyleaf”, kas katra uzstāsies ar apmēram 30 minūšu garu priekšnesumu.

Koncerta biļetes vēl iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā („Reklamarket”, „Statoil”, „Latvijas Pasts”, „Hansabankas” filiālēs u.c.). Pārdošanā atlikušas tikai sēdvietas un tās maksā 25 Ls un 35 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei).

Informāciju sagatavoja:
Anda Jansone
Preses sekretāre