Koncertaģentūra „FBI” informē: šodien plkst. 10.00 visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv sākas biļešu tirdzniecība uz grupas „KISS” vienīgo koncertu Baltijā. Leģendārie rokeri „KISS” Latvijā uzstāsies 22. maijā „Arēnā Rīga”.

Stāvbiļešu cena ir 25 Ls. Sēdvietas maksā 30 Ls, 35 Ls un 50 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Biļetes no šodienas nopērkamas arī „Piletilevi” kasēs Igaunijā un „Tiketa” kasēs Lietuvā.

Pasaules koncertturneja „KISS Alive/35”, kuras ietvaros grupa uzstāsies Rīgā, ir jau sākusies. „KISS” 18. martā sniedza grandiozu šovu Austrālijas pilsētā Brisbenā. Grupas mājas lapā kāds apmeklētājs par šo koncertu raksta: „Skaņa koncerta sākumā ir tāda, ka liekas, manas ausu bungādiņas to neizturēs. Savukārt uguns liesmas, kas uzšaujas vairāk nekā 40 pēdu augstumā, liekas apdedzinās pirmajā rindā esošo fanu uzacis. Bet mēs, klātesošie, protams, to arī gaidījām, jo tie taču ir „KISS”! Viņi ir atgriezušies visā krāšņumā — ar mežonīgi skaļu mūziku, milzīgu pirotehnikas daudzumu un lielisku šovu. Tiek izpildītas visas slavenākās dziesmas, tai skaitā „Deuce”, „C’mon And Love Me” un, protams, „Firehouse”, kuras laikā Džīns Simonss spļauj uguni.”

Latvijā „KISS” uzstāsies ar tādu pašu šovu kā citviet pasaulē un šis būs vienīgais grupas koncerts Baltijas valstīs. Grupas oficiālajā mājas lapā www.kissontour.com iespējams apskatīt vēstījumu par Rīgas iekļaušanu grupas koncertu norises vietu sarakstā.